18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie warana...

~DMT • 2021-03-28, 22:17
Posiłek dość długo i skutecznie się opierał, ale mały dino znalazł sposób... :mrgreen:

Dot

2021-03-29, 01:34
natura taka tylko j***ny psychol podnieca się tym, jak ktoś nie ma udomowionych zwierząt to nie zrozumie, a to dzikie gówno w plexie zapewne powinno mieć wybieg jak ta cała jego gówno sklejka która odleci z pierwszym tornadem w jego zasranej oklahomie, ahhh po prostu gdy widzę w jakiejkolwiek formie krzywdę zwierzaka to mnie szlag jasny trafi, krew jasna zaleje, pieruny siarczyste łogniste itd.

Ko...........ah

2021-03-29, 01:34
Gdzie takie zwierzaka można kupić??

Zenonn

2021-03-29, 02:10
Dot napisał/a:

natura taka tylko j***ny psychol podnieca się tym, jak ktoś nie ma udomowionych zwierząt to nie zrozumie, a to dzikie gówno w plexie zapewne powinno mieć wybieg jak ta cała jego gówno sklejka która odleci z pierwszym tornadem w jego zasranej oklahomie, ahhh po prostu gdy widzę w jakiejkolwiek formie krzywdę zwierzaka to mnie szlag jasny trafi, krew jasna zaleje, pieruny siarczyste łogniste itd.



Dot, to weź w takim razie swojego węża pogłaszcz, może ci ciśnienie zejdzie i przestaniesz się pienić.

Robciu_PL

2021-03-29, 04:27
więcej
!!!!!!!!!! daj więcej !

Recydywista

2021-03-29, 05:18
Karmazon napisał/a:

Tyle czasu zajął jeden szczurek takiemu sk***ielowi? Jakby dał tam dwa takie szczury, albo jednego dzikiego z kanału to za pewne by go wj***ły. Ale najchętniej obejrzałbym materiał jak kilkaset takich szczurów zajmuje się nagrywającym. Na filmie pt. "Man behind the sun" była pokazana faktyczna scena co potrafią zrobić w chwilę z kotem, zatem ciekawa sprawa co zrobiłyby z taką niedowartościowaną ciotą.


Bu hu hu bul i uzy

Cz...........as

2021-03-29, 06:42
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Do karmienia?

Myxxer

2021-03-29, 07:21
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



na teściową

wyjmi

2021-03-29, 07:49
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Żeby wpie**alał złapane szczury.

MariuszL

2021-03-29, 08:36
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Żeby pozbyć się myszy :D

yoyobart

2021-03-29, 09:58
j***ny higienista, najpierw wymył, potem opie**olił, od sanepidu 5

j***ny higienista, najpierw wymył, potem opie**olił , od sanepidu 5

Novik

2021-03-29, 10:15
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Niektórzy wybierają dzieci inni kobiety ten wybrał warana

Exclip

2021-03-29, 10:20
michal257 napisał/a:

Co on k***a chciał schabowe z niego zrobić? j***ł go o ściany jak tłuczkiem



Nie, warany w ten sposob rozszarpuja ofiare, mysz byla za lekka, wiec trwalo to dlugo, maja duze mocne zeby, ale ostre tylko na czubku , wiec jak dziabnie to zeby puscil musi wszystko rozerwac, mialem dwa warany mlode, raz mnie dziabnal w palec to sie przekonalem na wlasnej skorze xD
A i tak btw myszy moga byc tylko.dodatkiem do diety tego zwierzecia, a nie glownym skladnikiem, choc w niewoli nie raz tak bywa, tanien kupic pare myszy niz 1000 swierszczy...
Pozdrawiam

Dot napisał/a:

natura taka tylko j***ny psychol podnieca się tym, jak ktoś nie ma udomowionych zwierząt to nie zrozumie, a to dzikie gówno w plexie zapewne powinno mieć wybieg jak ta cała jego gówno sklejka która odleci z pierwszym tornadem w jego zasranej oklahomie, ahhh po prostu gdy widzę w jakiejkolwiek formie krzywdę zwierzaka to mnie szlag jasny trafi, krew jasna zaleje, pieruny siarczyste łogniste itd.



Powinno miec wybieg, ale one sie swietnie oswajaja, to jest mloda sztuka, sa bardzo inteligentne, smialo po domu mozna puszczac, btw ja tam lubue patrzec jak moj waz myszki wsuwa. A ty pewnie lybusz my little pony ogladac

p47

2021-03-29, 10:23
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Przecież ktoś go musi karmić

likenecro

2021-03-29, 10:26
iwi41 napisał/a:

Po ch*j takie coś w domu



Tak zwane przedłużenie prącia. Jak ktoś ma małego to sobie kupuje takie gówno lub węża czy innego pająka.