18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie

qubek90 • 2014-05-29, 19:05
Gdy twoje dziecko nie chce jeść, pokaż mu ten film.
Podobno jeszcze nie było


Ogólnie w całej sprawie chodzi o to, że muzułmanie w czasie ramadanu nie mogą jeść podczas dnia.
Więzienie Guantanamo jest bardzo tolerancyjnym miejscem, wszyscy są równi i wszyscy funkcjonują na tych samych zasadach - inaczej mówiąc, mają tam wyj***ne na ramadan i na to czy ktoś chce jeść czy też nie.
( podobnie jest u mojej Babci - jeżeli podano to trzeba zjeść :-) )

sosikhehe

2014-05-31, 19:04
Byłem kiedyś w takim Guantanamo i robili mi to samo tylko nazywało się to trochę inaczej bo szpital wojewódzki.

ja...........03

2014-06-01, 14:54
u siebie żrą larwy ćmy i od '50 puszki z konserwami od czerwonego krzyża a teraz nagle obudzili się z swoimi przekonaniami

Miszoq

2014-06-01, 18:51
Nie przebijałem się przez wszystkie komentarze więc nie wiem czy ktoś to napisał.
Powiem tak. Miałem okazję robić coś takiego w szpitalu.
To jest całkowicie normalna procedura przy pacjencie którego nie da się żywić w inny sposób (pseudospecjaliści: żywienie dożylne jest ostatecznością, jeśli można to stara się tego unikać).
Miłe to nie jest i jakiś specjalista od głębokiego gardła się myli: nie chodzi tutaj tyle o tylną ścianę gardła co o tylną ścianę jamy nosowej (tam boli). Dodajmy że część osób nie ma odruchu wymiotnego i może się intubować.
Inni mogą robić tak: http://nsfw.myconfinedspace.com/wp-content/uploads/mcs-nsfw-2/tdomf/214153/k4772p.gif

Ramadan, ramadanem ale z punktu widzenia władz oni przestali jeść co wygląda na strajk głodowy.
Dobrze im tak.