18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie piersią

~Velture • 2017-10-09, 07:39
Ja jebię. Poziom niedoj***nia mózgowego u tej baby przekroczył właśnie granice mojego umysłu. Weszła na poziom debilizmu tak ogromny, że nikt nigdy nie powinien go osiągnąć.



W skrócie dla nieanglojęzycznych:
Baba twierdzi, że karmienie piersią jest nienaturalne i zrobiła się na to moda w ostatnich 10 latach a wcześniej matki nie karmiły piersią swoich dzieci.

Kluczowy dialog:
spoiler

Arathnmor

2017-10-09, 14:10
Jest tak głupia że nawet nie zauważa że pie**oli od rzeczy. Dzięki internetowi takie jednostki mają możliwość rozsiewania swoich debilnych teorii gdzie trafiają na podobny do nosiciela grunt. TV już dawno pokazała jaki jest ogólny poziom społeczeństwa wypuszczając większość programów odpowiednie dla odbiorcy, vide trudne sprawy i "rzyciowe" seriale czy sitcomy. A patrząc na młodych... będzie jedynie gorzej.

niegrzech

2017-10-09, 14:11
Po prostu nie była karmiona piersią. Badania dowiodły, że dzieci karmione piersią są we wszystkim lepsze od tych nią nie karmionych.

Zadi_

2017-10-09, 14:19
Rozpie**ala mnie z jaką pewnością w głosie ona wygłasza te debilizmy.

waloos

2017-10-09, 14:22
A ja myślę, że to jest jakaś ustawka jakich pełno w amerykańskiej TV. Może komuś zależy, żeby na ulice w ramach protestu wyszły matki i zaczęły robić raban? Nikt nie wie.

Skrzydlaty

2017-10-09, 14:31
Dziwne uczucie kiedy wiem że jakiś facet ją stukał... laskę której IQ jest bliższe IQ mojego kota. Czy to już zoofilia? :idzwch*j:

Dziwne uczucie kiedy wiem że jakiś facet ją stukał... laskę której IQ jest bliższe IQ mojego kota. Czy to już zoofilia? :idzwch*j:

Catar

2017-10-09, 14:32
staaare, w jakiejs kompilacj z feministkamii widziałem, ale ciezko znalezc kompilacje

The_Generat

2017-10-09, 15:24
zacytuję klasyka... "KTO TO r*cha ?"

Wade94

2017-10-09, 16:24
Ci goście to coś na zasadzie Show Jerry'ego albo Rozmowy w Toku? Pewnie płacą za robienie z nich debili.

M_Boro_

2017-10-09, 16:51
Czy tylko ja widzę "Fucker Carlson tonight" :D :D

Samuelcio

2017-10-09, 18:12
moze jej chodzilo o to ze zrobila sie moda na karmienie w miejscach publicznych, ze to normalka teraz wywalic cyca na ulicy itd a wczesniej to baby raczej tego nie robily :x

(moze to wyrwany z kontekstu fragment wywiadu)

co nie zmienia faktu ze debilizm jej z oczu wyziera

~Velture

2017-10-09, 18:45
Samuelcio napisał/a:

moze jej chodzilo o to ze zrobila sie moda na karmienie w miejscach publicznych, ze to normalka teraz wywalic cyca na ulicy itd a wczesniej to baby raczej tego nie robily :x

(moze to wyrwany z kontekstu fragment wywiadu)

co nie zmienia faktu ze debilizm jej z oczu wyziera


Oglądałem cały wywiad i ogólnie ta p*zda jest głupia. Dałem tylko kawałek bo jakbym dał całe 5 minut to zmarnowałbym wam życie abyście się utwierdzili, że c**a ma IQ poniżej ameby.

krasnal_hałabała

2017-10-09, 19:27
Ja, k***a mać, pie**olę... dajcie wody bo zasłabłem chyba...

TheCrow

2017-10-09, 22:55
Widać po oczach postępujące niedoj***nie mózgowe, bez dwóch zdań, diagnozuję to na codzień...

Samuelcio

2017-10-09, 23:36
Velture napisał/a:


Oglądałem cały wywiad i ogólnie ta p*zda jest głupia. Dałem tylko kawałek bo jakbym dał całe 5 minut to zmarnowałbym wam życie abyście się utwierdzili, że c**a ma IQ poniżej ameby.


a. no to ok

dziekuje za minuty zycia

xavenue

2017-10-10, 01:54
To jest tak debilny kanal, ze w Wielkiej Britanii wlasnie przestal byc wyswietlany :-) A tak wogole to jest to ulubiony kanal telewizyjny Prezydenta Trumpa :-) USA jest juz takim gownem, ze Facebook musial przeniesc swoje najwazniejsze laboratorium sztucznej inteligencji do Kanady.