18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma wraca.

~Beny • 2015-12-23, 01:44
A on pewnie jeszcze jej do buta nasra :roll:


faptime

2015-12-23, 02:27
jak ja mogę nienawidzić sierściuchów. Logo wyzwolonej kobiety i samego internetu. A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela. Raz w życiu miałem kota, 2 tygodnie(wydawał się być idealny, przygarnięty z drzewa, dogadywał się z psem, ogólnie perfekcja). Ktoś mi go zapie**olił z podwórka. I dobrze, ch*j mu w serce temu kotu jemu o! :amused:

wino666

2015-12-23, 09:37
miejsce kazdego pie**olonego kotela jest w worku i w jeziorku, albo metr pod ziemio.

mygyry

2015-12-23, 10:53
Gdyby to kobiety miały zdobywać jedzenie, to już od czasów jaskiniowych była by moda na wegetarianizm

sars80

2015-12-23, 11:06
amarena666 uspokój nerwy i nie bluźnij na swoje nazwisko. :)

nunezz

2015-12-23, 13:19
koty w ch*j lepsze od psów

dickson23

2015-12-23, 13:50
@wino666 Czego k***a? Kotela?

le...........78

2015-12-23, 14:50
wino666 napisał/a:

miejsce kazdego pie**olonego kotela jest w worku i w jeziorku, albo metr pod ziemio.


miejsce każdego pie**olonego niemowlęcia jest na ku*asie pedofila a następnie w piekarniku zaś twoje miejsce jest na perskiej łódce lub byku z brązu śmieciu i za obrażanie kotów bym ci połamał każdą możliwą kość ^^

faptime napisał/a:

jak ja mogę nienawidzić sierściuchów. Logo wyzwolonej kobiety i samego internetu. A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela. Raz w życiu miałem kota, 2 tygodnie(wydawał się być idealny, przygarnięty z drzewa, dogadywał się z psem, ogólnie perfekcja). Ktoś mi go zapie**olił z podwórka. I dobrze, ch*j mu w serce temu kotu jemu o! :amused:


fajnie jakby isis w końcu podbiło polaczkowo i zaczęło odcinać masowo głowy takim gówienkom jak ty ^^

sf...........us

2015-12-23, 14:50
gowno w glowach

An...........or

2015-12-23, 17:27
faptime napisał/a:

A dla mnie, śmierdzący, obrzydliwy, egoistyczny zwierzak, który żyje sam sobie, a nie jak pies, dla właściciela


Nie,nie każdy musi żyć jak podległy, pie**olony niewolnik.
To,że ty żyjesz by być "cum bucket" dla swojego starego to nie znaczy,że każdy tak musi.