18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Igorek95

2021-06-07, 11:24
j***ć narwańców na drogach

Lobo24

2021-06-07, 11:49
Na tych "narwańców" powinny być bardzo surowe kary. Jak ktoś ci wyjedzie nagle na czołówkę, zatrzyma się centymetry przed twoją maską i jeszcze się odgraża i macha łapami jak poj***ny to prawko od razu powinni odebrać na rok. Pociągiem ciężej będzie miał przeskoczyć na drugi tor i zapie**alać pod prąd,.
Pełno takich pojebów odpie**alają akcje i jeszcze mają pretensje. Odbierać prawka i karać, karać, karać.

Namex

2021-06-07, 16:40
Jada jak zjeby, pchaja sie pod kola, w koncu sie zderzyli. Wychodzi baba z placzem i dwa zjeby z problemem do kierowcy. Hmm

grudzin7

2021-06-07, 17:24
Lobo24 napisał/a:

Na tych "narwańców" powinny być bardzo surowe kary. Jak ktoś ci wyjedzie nagle na czołówkę, zatrzyma się centymetry przed twoją maską i jeszcze się odgraża i macha łapami jak poj***ny to prawko od razu powinni odebrać na rok. Pociągiem ciężej będzie miał przeskoczyć na drugi tor i zapie**alać pod prąd,.
Pełno takich pojebów odpie**alają akcje i jeszcze mają pretensje. Odbierać prawka i karać, karać, karać.



I ch*j, że mu prawko odbierzesz, skoro będzie jeździł bez... :roll:

Więzienie też ch*jowym pomysłem, bo "lepszy" on z niego nie wyjdzie, a i za utrzymanie trzeba płacić. A jak jest "sławny" pokroju durczoka, to i tak ch*ja mu zrobisz.

Najlepiej jest doj***ć karę finansową - wtedy boli najbardziej i człowiek od razu pokornieje, a jeśli nie to po kilku grubszych karach zacznie.
Taka kara powinna się składać z trzech części:
1) kwoty proporcjonalnej do aktualnej średniej pensji w kraju (aby doj***ć biednym)
2) kwoty proporcjonalnej do rocznych dochodów (aby doj***ć bogatym)
3) kwoty proporcjonalnej do ubezpieczenia OC (aby doj***ć cwaniakom dla których droga fura to przedłużenie ku*asa oraz tym wszystkim "synom tatusia" itp)

Ano i jeszcze jedna rzecz - kary powinny być ustalone stosunkowo nisko, ale jeżeli w wyniku twojego złamania przepisów ktoś ucierpi lub zginie to kwota powinna być z automatu mnożona x10 na poczet odszkodowania. Analogicznie w przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia.

Jakby taki durczok oj***ł dwie bańki na początku śledztwa to by dało innym tego typu cwaniaczkom do myślenia.

mazga50

2021-06-07, 17:47
Namex napisał/a:

Jada jak zjeby, pchaja sie pod kola, w koncu sie zderzyli. Wychodzi baba z placzem i dwa zjeby z problemem do kierowcy. Hmm



To była próba zablokowania/zatrzymania ciężarówki. Patrz na światła stop Forda i warunki przed nim - pusty pas.
Za takie coś tylko dożywotnie zabranie prawka.

Quassar

2021-06-07, 21:46
Co za pojeb jedzie ż żona i chyba synem i taką k***a manniane odpie**ala....

ritu4l

2021-06-07, 22:18
Lobo24 napisał/a:

Na tych "narwańców" powinny być bardzo surowe kary. Jak ktoś ci wyjedzie nagle na czołówkę, zatrzyma się centymetry przed twoją maską i jeszcze się odgraża i macha łapami jak poj***ny to prawko od razu powinni odebrać na rok. Pociągiem ciężej będzie miał przeskoczyć na drugi tor i zapie**alać pod prąd,.
Pełno takich pojebów odpie**alają akcje i jeszcze mają pretensje. Odbierać prawka i karać, karać, karać.



Wszystko ok, tylko tam nie było żadnej czołówki.

~Ludomir

2021-06-07, 23:10
I teraz debil będzie się musiał użerać z ubezpieczalnią i bujać po warsztatach, blacharzach i lakiernikach, a mógł po prostu odpuścić.

23456789

2021-06-08, 14:55
Nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć, zajeżdża a jak dojrzej do nieuniknionego to wylatuje z łapami i drze japę ha ha.
Powinien dostać tak porządnie oklep raz tygodniowo to końca życia.

Aleo

2021-06-08, 17:36
Jakiś opis tej sytuacji? kto dostał mandat?

PeteN88

2021-06-08, 22:24
Po ch*j ci opis sytuacji, widać wszystko jak na widelcu. Jeden k***a a drugi k***a.

Adae

2021-06-09, 00:09
23456789 napisał/a:

Nigdy nie przestanie mnie to śmieszyć, zajeżdża a jak dojrzej do nieuniknionego to wylatuje z łapami i drze japę ha ha.
Powinien dostać tak porządnie oklep raz tygodniowo to końca życia.



Po tym nagraniu ubezpieczalnia wylozy lache. Dla takiego robola ze wschodu, kasa ktora bedzie musial teraz wylozyc na pokrycie szkod wplynie na portfel rodzinny na nastepne 5-10 lat. Sadzac po jego wieku, to moze byc ostatnie 5-10 lat jego zycia.

Zawsze brechtam z takich lamusow, dzisiaj mijalem korek pasem do skretu w lewo na swiatlach. Zapie**alam, wiec zanim ludzie w korku rusza ja juz bede na chacie popijal browarka. I oczywiscie jakis lamus w h*jdaju stwierdzil ze mnie nauczy zycia, wiec przygazowal (nie mial zadnych szans z moimi 400KM w dieslu), po tym jak zostal daleko w tyle, stwierdzil ze mnie dogoni i tak jechal za mna k***ujac na swoje dzieci, a ja z niego brechtalem.