18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma

~_Yarko_ • 2020-09-03, 10:30
Pretensje do demonstrantów BLM o to, że splądrowali jej sklep w czasie gdy ona " po godzinach" popierając ich demonstrowała razem z nimi.


dzaniu

2020-09-04, 00:17
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na początku powiedziała "czy wiecie, że ten sklep miał czarnego właściciela", czyli w teorii to wojna przeciwko białym co może prowadzić tylko do jednego...

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na początku powiedziała "czy wiecie, że ten sklep miał czarnego właściciela", czyli w teorii to wojna przeciwko białym co może prowadzić tylko do jednego...

janlew

2020-09-04, 00:40
piterrulez napisał/a:

Hmm coś jak wyznawcy PiSlamizmu lezą barany w ciemno za ideologią rozdawnictwa a później lamentują, że Polska tonie w długach


Ależ ty głupi jesteś.

SalirSI napisał/a:

rośnie i ekonomiści już dawno udowodnili że wzrost wpływów z VAT-u związany był z pozytywnym cyklem koniunkturalnym a nie z żadnym uszczelnianiem systemu ? Co dodatkowo potwierdza obecna sytuacja gdy jest recesja gos


A ty kolejny.

Zadłużanie Polski to za skomplikowana dla was historia, pełna swoich celów, i jeszcze za komuchów zawartych, choć obowiązujących umów.
...Ale co wy łby, nie wiecie że cały gromadzony przez naszych rodziców i dziadów majątek PRL rozkradły komuchy? To co miało iść na ich przyszłość i emerytury, które wy teraz musicie spłacać? A poszło na to że 95% milionowych a nawet średnich biznesów jest w rękach byłej agentury durnie. Z byłymi służbami jest dogadana tak PO jak SLD, PSL, i reszta lewactwa. PIS za to ich szarpie. Nie wiele, ale szarpie. Trochę im wały na VAT ukrócił, trochę zwykłym ludziom oddał, choćby i głupim 500 plus. Grosze, i złą metodą.
...ale k***a nie mylcie wroga, z kumplem debilem co was chce uszczęśliwiać na siłę.
PS. Jeśli coś jest niebezpieczne w PIS to semitofilia. Ale pozostałe partie chorują na to x 2.
PS2. Wiadomo że oni wszyscy to socjalistyczna bańka, i docelowo z nimi precz, ale socjalistą był tak stalin, hitler, jak i Piłsudski, a skoro już nie ma wyjścia i trzeba wybrać, to chyba nie jest to wszystko jedno.