18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaktus83

2016-01-16, 19:52
TeczowyRycerz napisał/a:


Tak pewnie wygląda większość sadolowych rasistów :anegdotka:



Nie mierz wszystkich swoją miarką

myjek

2016-01-16, 20:17
Nie jestem rasistą, dla mnie nie każdy ciapak i nie każdy murzyn jest bydlakiem skazanym z góry na śmierć z powodu koloru skóry, ale są idioci, a raczej duży procent idiotów przedstawicieli danej rasy, którzy zamiast "ratować" swoich przedstawicieli (chodzi o kolor skóry) odpie**alają akcje, które ich przekreślają w oczach np. białasów. I jest ich k***a 99% i racja większość "sadoli" będzie pie**olić jakim jestem ch*jem, ale gdyby znalazło się w takiej sytuacji nie byliby tacy mądrzy. I ch*j w dupę wszystkim mądralom, którzy nawet na oczy nie widzieli i nie gadali z murzynem a pie**olą głupoty.
Peace

TeczowyRycerz

2016-01-16, 20:34
myjek napisał/a:

Nie jestem rasistą, dla mnie nie każdy ciapak i nie każdy murzyn jest bydlakiem skazanym z góry na śmierć z powodu koloru skóry, ale są idioci, a raczej duży procent idiotów przedstawicieli danej rasy, którzy zamiast "ratować" swoich przedstawicieli (chodzi o kolor skóry) odpie**alają akcje, które ich przekreślają w oczach np. białasów. I jest ich k***a 99% i racja większość "sadoli" będzie pie**olić jakim jestem ch*jem, ale gdyby znalazło się w takiej sytuacji nie byliby tacy mądrzy. I ch*j w dupę wszystkim mądralom, którzy nawet na oczy nie widzieli i nie gadali z murzynem a pie**olą głupoty.
Peace



Nie trzeba się tak unosić. Wszakże to tylko Sadistic. Chociaż zgadzam się z twoimi słowami

Hermes34

2016-01-16, 20:36
Popatrzcie na statystyki dotyczące przestępstw.Jaki odsetek przestępstw popełnia dany kolor.Wnioski nasuwają się same.Nie dla kolorowego ścierwa typu cygan,arab,murzyn,latynos.Zamierzam wprowadzić lokale dla białych.WHITE POWER. 8-)
Zapomniałem:pedofile-islamiśći niezależnie od koloru nie mają wstępu. :idzwch*j:

HO...........OR

2016-01-16, 20:39
Trzech na jednego nastolatka rzeczywiście prawdziwi twardziele.

TeczowyRycerz

2016-01-16, 20:51
gambiterv napisał/a:

TeczowyRycerz,
Nick mówi o tobie wszystko lewacka sp***olino.



Haha, wiedziałem że ktoś się dopie**oli o nick. Nie wiedziałem że dzięki nickowi jest się w stanie odgadnąć czyjeś poglądy polityczne

mi...........80

2016-01-16, 21:08
Rozumiecie chyba że te "więzienne programy" są dla picu?

Tak ogólnie to największy twardziel by się obsrał jak by go otoczyli tacy poj***ni czarni recydywiści, a ten gnojek ile ma lat? 15?

Hermes34

2016-01-16, 21:12
mitrus80 napisał/a:

Rozumiecie chyba że te "więzienne programy" są dla picu?

Tak ogólnie to największy twardziel by się obsrał jak by go otoczyli tacy poj***ni czarni recydywiści, a ten gnojek ile ma lat? 15?


Ma 16 lat.

krzyks

2016-01-16, 21:21
k***a..... czy tylko ja widzę, że na tym filmie rasistami są czarni? :homer: