18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma dla idioty BMW

CrazyEdek • 2016-02-09, 18:39
Nie ma takiego straszenia.


stud3nt

2016-02-10, 10:00
W 1999 roku miałem podobną sytuację - jechałem z rodzicami jako pasażer, a idiotą był na oko piętnastoletni zjeb w fiacie 125p. Jemu również manewr się nie udał i wypie**olił się do rowu. Pech chciał, że miał kolegów w drugim samochodzie, którzy zaczęli nas gonić. Nastąpił kilkunastokilometrowy, bardzo emocjonujący pościg autostradą. To był jedyny raz w moim życiu, gdy szczerze i autentycznie się ucieszyłem na widok stojącego na poboczu patrolu z suszarką.

Ayoth

2016-02-10, 15:07
Jajcarz napisał/a:

Nie wiem co jest w tych bmw, że przyciągają idiotów. Sam ostatnio miałem stłuczkę z kretynem, który na zielonym świetle, na jednej z ruchliwszych ulic w Łodzi zatrzymał się i naglę z całą mocą włączył wsteczny i we mnie wyj***ł. Wyskoczył wystraszony napakowany dres, proszący by nie dzwonić na policję, bo przecież się dogadamy.

Wiesz co, sam jeżdżę BMW i wsteczny jest tuż obok pierwszego biegu.. raz mi się zdarzyło, że się zagapiłem na telefon stojąc w korku, więc chciałem szybko wrzucić jedynkę i pociągnąłem za szybko i za mocno więc wskoczyła mi jedynka, tak miałem dwukrotnie przez stres, więc nie dziwie się, ze jemu też się takie coś zdarzyło. Ja akurat miałem szczęście, bo skończyło się tylko na obtrąbieniu :P