18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karkowie i fati bomba dostają wpierdol od kiciusia

Wiewór • 2018-06-14, 14:47
Quadroszczękowcy i fati bomba siłują się z sierściuchem.
Kicia nie pozostawia im szans. Ośmieszeni, poniżeni i splugawieni przez kota na oczach widowni.
Wieczysta hańba i nieskończona pogarda. Nic więcej nie należy się takim wyp***kom.
Tylko seppuku daje im szansę na odkupienie swego znieważonego honoru.
Idźcie i pokażcie czy jesteście mężczyznami.


hedex

2018-06-15, 05:30
@ProVVe jak widac to ty nie rozumiesz. Nie rozumiesz fizyki.
Kotek sprytny bo nie ciagnie liny po prostej, a zagina ja na tulei. Wspinales sie kiedys? Jakis zjazd na linie? Wiazales line na osemce? Kluczowy jest kąt opasania tulei. Zwieksza tarcie i nawet chocby wzielu 100 atletow co zjedli 100 kotletow to i tak sie zesraja bo FIZYKA?
Tak wiec poza programami przyrodniczymi w weekend odpal sobie podrecznik do fizyki z LO.

Zimmerman

2018-06-15, 08:17
ProVVe napisał/a:




Awatar masz idealny do tego twojego "bezsensu". Lepiej zmień bo przejmujesz jego moce poznawcze.

Czego nie rozumiesz? Że kot ważący 150kg wybije sie na wysokość 3-4m, wspina się bez problemu, powala od tak 350kg zebrę, ropedza sie od 60 do 80km/h ropie**oli 3 większych kolesi? On by złapał grubasa w pysk i zatargał jak zwykłą szmatę. Ba lampart by go na drzewie rozwiesił jak pranie


No i się ch*ja znasz, argument wysokiego skakania i rozpędzania się ma się nijak do przeciągania liny.... można powiedzieć, że ten chłop bierze 190kg na klatę i jest silniejszy od kotka, ale to też ma się nijak. Jeśli chcesz to w ten sposób argumentować, to mogłeś napisać, że lew ma 4 łapy, czyli dwa punkty podparcia więcej od człowieka i sto razy silniejszy chwyt w paszczy niż człowiek w rękach. Chodziło mi o zagięcie liny i fakt, że kot stoi w miejscu a oni ciągną i jak by wyglądała sytuacja, gdyby oni stali a lina była prosto.

pochminick

2018-06-15, 08:24
A gdzie tutaj kot używa jakiejś znaczącej siły?

Nisko położony środek ciężkości kota, cztery punkty, w których dobrze zapiera się o podłoże, podłoże stabilne i nie tak gładkie jak asfalt/beton po którym ślizgają się jego przeciwnicy. Niebagatelne znaczenie ma skrzywiony przebieg liny, ale o tym wspomniało już parę myślących osób powyżej.

@ ProVVe - smutna różnica między tobą a Zimmermanem jest taka, że on pyta i się czegoś w życiu nauczy. Ty na razie tylko spinasz poślady i leczysz kompleksy obrażając innych.

Już poza tematem: o ile pamiętam, różnica w sile człowieka i dzikich zwierząt wynika z różnic w układzie nerwowym i odmiennej budowie włókien mięśniowych.

Wiewór

2018-06-15, 08:48
dlwar napisał/a:

żałosny jest ten opis, to jest zabawa ale ty chyba tego nie rozumiesz.


Czy mogę o coś zapytać? I tak zapytam.
Trochę mało uprzejmie. Jesteś debil czy troll? :amused:

D3Ton

2018-06-15, 13:09
Abraxus napisał/a:


Czy mogę o coś zapytać? I tak zapytam.
Trochę mało uprzejmie. Jesteś debil czy troll? :amused:


Myślisz, że się przyzna? :D
No tak, jak debil, to tak...

HackerAGD

2018-06-15, 16:02
ProVVe napisał/a:




Awatar masz idealny do tego twojego "bezsensu". Lepiej zmień bo przejmujesz jego moce poznawcze.

Czego nie rozumiesz? Że kot ważący 150kg wybije sie na wysokość 3-4m, wspina się bez problemu, powala od tak 350kg zebrę, ropedza sie od 60 do 80km/h ropie**oli 3 większych kolesi? On by złapał grubasa w pysk i zatargał jak zwykłą szmatę. Ba lampart by go na drzewie rozwiesił jak pranie




No k***a debil a ludzie mu jeszcze piwa stawiają... :ja_pie**ole:

ProVVe

2018-06-16, 17:25
Nie wierzę... No k***a nie wierzę, że oczywista oczywistość jak tarcie (zwiększone) czyli zagięcie liny musi byc dopisana bo fizycy i eksperci się zlatują jak muchy do gówna...

Ja pie**ole ostatni raz coś pisze bo fala niedojebów jak ten chociażby powyżej (25 lat a tak sp***olenie umysłowe wyhodowane, że jedyne co pozostaję to być beneficjentem 500+) mnie przytłacza...

średnie iq świata wynosi 100 i teraz widzę, wiem, gdzie mozna spotkać ludzi za to odpowiedzialnych... k***a mać, aż sie boję pytać czy któryś ma jakąś odpowiedzialną pracę jak np stróż kolejowy bo o większy sukces nie mam zamiaru was posądzać. Kończę z wami idioci Amen