18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kariera Zibiego

palililili • 2021-07-16, 05:07
Szybka kariera Zibiego
Fragmenty z filmu "Ze zycie ma sens"

jjuice

2021-07-16, 15:34
swampman napisał/a:

a jak nie umiesz zyc to zycie nie jest dla ciebie



Sorry zapomniałem wspomnieć o stulejarzach. Jak ci kanapka z tofu nie sluzy i regularnie masz kleksa na rurkach ktore pożyczasz od siostry, to wiedz ze weganizm i postępowość nie sa dla ciebie.
PS: najpierw zlikwiduj te pryszcze z ryja a później zaczynaj rozmowy o życiu.

swampman

2021-07-16, 17:10
jjuice napisał/a:

Sorry zapomniałem wspomnieć o stulejarzach. Jak ci kanapka z tofu nie sluzy i regularnie masz kleksa na rurkach ktore pożyczasz od siostry, to wiedz ze weganizm i postępowość nie sa dla ciebie.
PS: najpierw zlikwiduj te pryszcze z ryja a później zaczynaj rozmowy o życiu.



ale hackerman z ciebie ! :lol: tylko ze podgladasz kogos innego niz bys chcial :lol:

z niczym nie trafiles przepalony zwoju :roll: ale wlasnie jestes potwierdzeniem tego co napisalem i ja wczesniej i ty :lol:

najlepsze jest to ze jak wszedlem w twoje komentarze to okazales sie byc nie tylko glupi ale i skonczona maruda, ale nie to jest najgorsze.
Jestes "piewca moralow" jak ci ktorych opisales ze sa po wodce :lol: jestes wlasnie taki sam a do tego starasz sie byc zyciowym coachem :roll: ehh ty przepalony paziu zamknij sie lepiej w swojej melinie z ziomkami i tam gadajcie o zyciu upewniajac sie jak jestes ponad wszystkimi.

yooo duuuude broooo stop :lol:

p.s. dobrze wiedziec ze jesli ktos ma pryszcze to nie moze rozmawiac o zyciu.
oooo wielki krolu julianie oswiec nas jeszcze swa madroscia! :lol:

mrtinlf

2021-07-16, 17:49
@dadar123

To jest tylko połowa filmu. Cały ponad 2-godzinny jest na CDA: "Że zycie ma sens-wersja reżyserska"

Łapcie cały film. Stary ale klasyk. Nie te pseudo gówna w TV.

https://www.cda.pl/video/58092623f

jjuice

2021-07-16, 17:59
Jestem potwierdzeniem swoich słow. nie tak jak ty bezosobowy typ, przyklaskujący do tego co mówi większość. Posiadam cos co jest ci obce, jest to wlasne zdanie ktore dla ciebie nie jest atrakcyjne bo ciezko by ci sie było wpasować w środowisko. Ty żeby się przypodobać reszcie, czytałeś moje posty. A ja na ciebie nawet nie poświeciłem sekundy! A a to ze tatar masz na ryju wyczytałem z miedzy wierszy.

swampman

2021-07-17, 02:48
jjuice napisał/a:

Jestem potwierdzeniem swoich słow. nie tak jak ty bezosobowy typ, przyklaskujący do tego co mówi większość. Posiadam cos co jest ci obce, jest to wlasne zdanie ktore dla ciebie nie jest atrakcyjne bo ciezko by ci sie było wpasować w środowisko. Ty żeby się przypodobać reszcie, czytałeś moje posty. A ja na ciebie nawet nie poświeciłem sekundy! A a to ze tatar masz na ryju wyczytałem z miedzy wierszy.



ale z ciebie piewca madrosci... widze ze wszystko wiesz najlepiej i jestes nieomylny, nie wazne ze sie nie znamy :lol:

az tak nie czytasz tego co pisze ze az mi odpisujesz :roll:

oj synek ja znam takich mułów jak ty, palacych zielsko i k***a przypominajacych zombie. tatar to ty masz zamiast mozgu niestety :lol:

killua

2021-07-19, 22:10
Ci goście wyglądają jak z teledysku cypisa to jakieś fragmenty były z tego filmu ?