18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kariera prawnicza

chrisonit • 2013-01-16, 17:11
Świeżo upieczony prawnik, przychodzi do swego ojca- emerytowanego prawnika:
-Tato! Pamiętasz tą sprawę korporacji którą żyłeś przez 20 lat?
-Tak, a czemu pytasz?
-Widzisz, Tobie to nie wyszło przez tych 20 lat, a mnie się to udało w 6 miesięcy!
-Ty idioto! 20 lat żyliśmy z tej sprawy i gdybyś tego nie spieprzył żylibyśmy następne 20!

Pierwszy temat. Bez spiny... :szczerbaty:

avius

2013-01-16, 22:21
Pierwszy komentarz. Ze spiną... :szczerbaty:

przejebka

2013-01-16, 22:23
no to ja uroczyście jako pierwszy napiszę,że ch*jowe.
Witamy

QKLUX

2013-01-16, 22:26
koledze, którego to śmieszy gratulujemy zdobycia upragnionego tytułu adwokata!

Kadewua

2013-01-16, 22:30
to nie bylo tak... to byla anegdotka o ojcu, ktory byl lekarzem, szedl na emeryture i przekazal pacjenta, ktorego leczyl 20 lat swojemu synowi, ktory poszedl w slady ojca i zajal sie medycyna, owy syn wyleczyl pacjenta w tygodnie, przyszedl do ojca i rzekl:
- tato, jak to sie stalo, ze ty go 20 lat leczyles z tak banalnej choroby?
-synu... on przez te 20 lat przynosil mi pieniadze w zebach

k***a nie moge, zawsze przeinacza, przepie**ola, najgorzej jak jeszcze zdarza sie, ze wmawiaja, ze to ich prawdziwa historia, j***na k***a mac co za procesy w takich glowach przechodza to k***a wysiadam

Szeryfinternatu

2013-01-16, 22:32
Moderatorzy powinni usuwać dopiski "Pierwszy temat" itp. ch*j NAS obchodzi że to pierwszy temat.
Witaj na Sadolu. :kop:

Marshal

2013-01-16, 23:12
A z tego co ja pamietam to bylo o mlodym zydzie i starym :P

Chleb razowy

2013-01-16, 23:16
@up równie dobrze mogło być o młodym i starym Cyganie...

(Oczywiście temat nie będzie wówczas dotyczył wykonywania jakiegokolwiek zawodu, tylko np. pobierania zasiłku itp.)

MojeAvi

2013-01-16, 23:51
@Szarfainternetu - No tak tak, teraz załóż partie i działaj.

@Chleb razowy - Oczywiście także nawiązując mogło by być o Chlebie i bułce... Nie niemogło by.

Żart o adwokacie jest oparty na faktach, może robić co chce. Lekarz nie będzie płacił za operacje kogoś rachunku :)

tepad.no

2013-01-17, 02:15
Dobre. Wiernie odzwierciedla zawód prawnika.

snik0

2013-01-17, 09:06
tepad.no napisał/a:

Dobre. Wiernie odzwierciedla zawód prawnika.


ch*ja odzwierciedla, zawód dz**ki lepiej odzwierciedla zawód prawnika. Jak cie już wyssie to leci ssać następnego. nie znam prawnika który by ciągnął sprawę w nieskończoność. te hieny idą w ilość kasując każdego na grubą kasę.

chrisonit

2013-01-17, 16:10
jabollo90 napisał/a:

TĘ SPRAWĘ kur*a!!!



Otóż tak się składa, że (oczywiście kwestia tego którą "tęgą głowę" się spyta...) nie mogłem samemu znaleźć odpowiedzi więc spytałem jednego z doktorów na uczelni, jaka jest różnica, usłyszałem, że "tą" używamy w języku mówionym, natomiast "tę" w pisanym... Not my fault