topic

Kariera Adama Małysza

hajnel • 2013-03-17, 11:15
Film może i trochę długawy ale jakby nie było toż to skrót dzieciństwa/młodości większości sadoli (gimbusów nie licze) !
Ciekawe czy znajdzie się choć jeden który sie nie wzruszy :mrgreen:


A tak na marginesie, paczajcie na noty hitlerowca w 10.32 ...

stalowyszczur

2013-03-17, 13:08
Miło, że coś tam wygrał, ale jako grzdyl mialem wyj***ne na skoki, a ich oglądanie kojarzyło mi się bardziej z chińską torturą wody niż rozrywką. Tak mamy już jako naród, że jak komuś sie zaczyna powodzić, to 3/4 narodu staję się nagle znawcami dyscypliny i wieloletnimi fanami. Cierpimy na ciężkie kompleksy, co w połączeniu z genetycznie uwarunkowaną zawistnością oraz historycznie zaszczepionym kombinatorstwem czyni z nas JEDYNĄ nacje na świecię, w której najgorzej zyczymy współkrajanom :) .

Aaale piwo leci, bez zmartwień :D

kokroucz

2013-03-17, 19:08
zgadzam sie z przedmówcą, nie zaliczaj większości sadoli do zawistników którzy potrafią kogoś szaleńczo kochac za sukces i równocześnie w myślach wyrywać kończyny innego za porażke.

hajnel

2013-03-17, 20:02
Nie wiem dlaczego ten film sprowokował was do przemyśleń na temat charakteru Polaków... Chyba nie taki cel przyświecał autorowi podczas tworzenia tego filmu no ale... a Ty stalowyszczur pokazałeś jeszcze jedną ważną cechę "prawdziwych" polaków: marudzenie na każdym kroku... Ale za piwko jak najbardziej dziękuję :D