18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za pobicie żuliosława

~Angel • 2019-03-22, 13:21
A taki był chojrak z niego :lol:


PanAndrzej666

2019-03-23, 12:30
powinien być filmik jak dostają obaj w p*zdę i te szony co są z nimi

Adae

2019-03-23, 15:37
spoons napisał/a:

"bezstresowo"? Z tego co zdążyłem zaobserwować przez lata spędzone obok patoli miejskiej i wiejskiej, to fakt że takie zachowania są standardem u małolatów zbierających regularny wpie**ol w domu



Klamstwo. Zezwierzecenie bezstresowo wychowanych lamusow jest bardzo rzadko wyrownywane przez ludzi wychowanych w patologii w Polsce. Ktos kto nie zdaje sobie sprawy z tego, ze bycie uderzonym boli i ze za agresje otrzymuje sie wiecej agresji w zamian nie maja hamulcow i jedyna lekcja dla nich jest wpie**ol.

sard

2019-03-24, 18:15
Typowy młodociany dresio. Chojrak w grupie i startując do słabszego, bezbronnego, a jak trafi na mocniejszego zawodnika to by mu i kolbę opie**olił byleby ujść z całym ryjem. Lać ścierwo za takie akcje ile wlezie.

camson

2019-03-24, 19:25
spoons napisał/a:

"bezstresowo"? Z tego co zdążyłem zaobserwować przez lata spędzone obok patoli miejskiej i wiejskiej, to fakt że takie zachowania są standardem u małolatów zbierających regularny wpie**ol w domu



Ciekawe więc dlaczego w wielu książkach piszą, że dzieci za młodu bite przez rodziców wyrastają generalnie na dobrych ludzi? Spieszę z odpowiedzią: bo nie chcą być takimi ludźmi jak byli ich rodzice i wiedzą, że za złe czyny czeka kara. Zawsze będą wyjątki, ale generalnie tak to działa i każdy psycholog/behawiorysta chociaż częściowo klepnie temu rację.

SuchyHarry

2019-03-30, 08:13
r0773n napisał/a:

I nie jedna k***a napisałaby "I w czym oni są lepsi od tych, co bili tego bezdomnego?" A w tym, wy j***ne tępe ameby, że napie**alają gnojom co nie znają litości dla bogu winnego człowieka, a nie napie**alają owego człowieka.



yy.... co k***a?