18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za obcisłe rurki na tłustej dupie.

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-14, 03:21
Było sie ubrać po ludzku, to k***a nie.


banerr

2020-12-14, 07:20
Typowy rureczik z brodą od barbera.

Manii

2020-12-14, 08:19
Sojowy pedal

mygyry

2020-12-14, 08:23
Od 1:00

Czerstwy

2020-12-14, 10:28
Zgodze sie, ciasne rurki zgniatające jaja to pedalstwo i niepraktyczne gówno, ale co do gościa z nagrania to ma zwyczajnie dopasowane spodnie, może troche luźniejsze by sie przydały, ale rurkowcem bym go nie nazwał, w porównaniu do p*zdeczek człapiących w tak ciasnych gaciach, że mają pokrzywione nogi i ruch ograniczony na długość stopy. I jeszcze go k***a ulańcem nazywasz XD już widzę obraz takiego wielkiego wyznacznika mody i zwolennika starych trendów: seba 60kg w obsranym dresie albo kanciastych jeansach z bazarku, jeszcze pewnie z paskiem zaciśniętym na 6-te oczko, bo przy przymierzaniu te dobre w pasie wydawały się już zbyt pedalskie z paro cm luzem w udach, a jest przecież potrzebna jak największa mobilność w nogach by szybciej sp***alać przed policją po pokazaniu im fakera, albo móc komfortowo wyj***ć fronta na klate pedalskiemu nasieniu w rurkach.

outsidethebox86

2020-12-14, 10:38
Czerstwy napisał/a:

Zgodze sie, ciasne rurki zgniatające jaja to pedalstwo i niepraktyczne gówno, ale co do gościa z nagrania to ma zwyczajnie dopasowane spodnie, może troche luźniejsze by sie przydały, ale rurkowcem bym go nie nazwał, w porównaniu do p*zdeczek człapiących w tak ciasnych gaciach, że mają pokrzywione nogi i ruch ograniczony na długość stopy. I jeszcze go k***a ulańcem nazywasz XD już widzę obraz takiego wielkiego wyznacznika mody i zwolennika starych trendów: seba 60kg w obsranym dresie albo kanciastych jeansach z bazarku, jeszcze pewnie z paskiem zaciśniętym na 6-te oczko, bo przy przymierzaniu te dobre w pasie wydawały się już zbyt pedalskie z paro cm luzem w udach, a jest przecież potrzebna jak największa mobilność w nogach by szybciej sp***alać przed policją po pokazaniu im fakera, albo móc komfortowo wyj***ć fronta na klate pedalskiemu nasieniu w rurkach.



Jak ma się taką grubą dupę i nogi, to założenie rurek jest strzałem w kolano, nawet jeśli jest się kobietą, wcale to nie wygląda dobrze i naprawde można sobie krzywdę zrobić, bo jednak ograniczają ruchy takie spodnie. Z resztą facet w rurkach... Bleah to jakaś p*zda nie facet

DzidaZawodnik

2020-12-14, 10:56
Pedał i idiota. Wszystkoco robił na tym filmiku to cecha dwu cyfrowego IQ.

michal257

2020-12-14, 11:22
ch*j bombki strzelił! Nie będzie choinki XD

htp

2020-12-14, 12:37
Manii napisał/a:

Sojowy pedal





DzidaZawodnik napisał/a:

Pedał i idiota. Wszystkoco robił na tym filmiku to cecha dwu cyfrowego IQ.



Swój swojego pozna?

banerr

2020-12-14, 13:06
@czerstwy
Taa dopasowane, szczególnie na łydkach. U góry luźna bluza bo kalłdun się wylewa z za ciasnych rurek.

PeteN88

2020-12-14, 13:37
Co za k***a gówno. Tadeusz Drozda by się uśmiał

RogiPierogi

2020-12-14, 14:06
Wy serio macie jakieś kompleksy... Gość wcale nie jest jakiś zajebiście spasiony. Ot, przeciętny.
No wcisnął się w rurki i co? Wy nosicie dresy z trzema paseczkami zawsze? xD
Sam wolę luźniejsze portki, ale tak samo by się zj***ł w garniaku czy samych gaciach.

Tomikchomik1

2020-12-14, 15:55
Nie wiem czy ma rurki czy nie, nie jestem gejem by oglądać dupę faceta zastanawiając się, jaką garderobę nosi.

Haylash

2020-12-14, 16:04
Wy chyba nigdy grubego człowieka nie widzieliście. Wieszaki 50'cio kilowe.

Mrrm

2020-12-14, 16:58
Sadolki chodzą w spodniach od dziadka, albo w dresach, jak coś wychodzi poza ten szablon to jest spasionym pedałem. Jeszcze koniecznie torebeczka na ramię, albo pederastka na klacie. Modnisie k***a 8-)