18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za kradzież

Jesse.Pinkman • 2021-09-14, 13:20
Źródło podaje, że pokrzywdzeni to jego bracia i wymierzają mu karę własnoręcznie.

PabllosSantoDaSilva

2021-09-14, 16:28
Czemu oni zawsze chronią karane miejsca rękami? Ja rozumie osłaniać nerki ale lepiej dostać po zewnętrznej stronie dłoni niż po dupie czy stopach? Co oni myślą, że kata zostanie cofnięta żeby nie bić po rączkach?

Bobik33

2021-09-14, 16:39
Dlaczego tak nie zrobią rolnicy kiedy pinokio do nich jedzie

Takbonie

2021-09-14, 18:10
Nie ma piwa. Nie wolno konfiturzyć. Sam materiał spoko

Alsedar

2021-09-14, 19:24
Taka ciekawostka: kiedyś za czasów milicji i zomo, to była to ich ulubiona tortura. Napie**alali gumowymi pałami po piętach. Ból jak sk***ysyn, a ślady nie zostawały

zwierzak30

2021-09-14, 20:02
Bobik33 napisał/a:

Dlaczego tak nie zrobią rolnicy kiedy pinokio do nich jedzie



Bo w większości ci "strajkujący rolnicy" to zwykłe cwaniaczki.Nabrali hektarów jak się zaczęły dobre dotacje z uniji jewropejskiej.
Naj***li za nie sprzętu na grube miliony.Ziemia może raz w roku przeorana,posiane jakieś najtańsze gówno a potem to już hulaj dusza piekła nie ma.Powodzie,susze,jakieś klęski i już opcja żeby ciągnąć odszkodowania.Kreatywność polaków w robieniu wałów na dotacjach to mistrzostwo świata.
Zaczynają patrzeć cwaniaczkom na ręce i się cwaniaczki bulwersują.
Skąd to wiem? Mam znajomych co mają ziemię po dziadkach,rodzicach.Jak zapytałem czy jadą na strajk,to odpowiedzią był śmiech.Jak masz mniej jak 100-200ha, to ci z komitetu uważają tych co mają standardowo po 10-15ha za śmiesznych popegerowców.
Analogiczna sytuacja jest u naszych "rybaków" w dupę j***nych.Unia płaciła postojowe za nie łapanie dorsza na Bałtyku.Mała łódź na 3 osoby-dotacja 1000 plnów za dzień przestoju. Jak k***a nie brać?Za nic nie robienie+/- 30000 na miesiąc?Odsprzedali limity.Nakupowane samochody,pobudowane nowe domy,wakacje na Karaibach itp. Wpadły na Bałtyk korporacyjne traulery przetwórnie,przetrzebiły populację i ryby NIMA. A teraz płacz bo dorsza nie ma .Nie ma co łapać ,dotacje się kończą a kasa rozpie**olona.
j***ć cwaniaczków.

PabllosSantoDaSilva

2021-09-14, 21:10
zwierzak30 napisał/a:

Bo w większości ci "strajkujący rolnicy" to zwykłe cwaniaczki.Nabrali hektarów jak się zaczęły dobre dotacje z uniji jewropejskiej.
Naj***li za nie sprzętu na grube miliony.Ziemia może raz w roku przeorana,posiane jakieś najtańsze gówno a potem to już hulaj dusza piekła nie ma.Powodzie,susze,jakieś klęski i już opcja żeby ciągnąć odszkodowania.Kreatywność polaków w robieniu wałów na dotacjach to mistrzostwo świata.
Zaczynają patrzeć cwaniaczkom na ręce i się cwaniaczki bulwersują.
Skąd to wiem? Mam znajomych co mają ziemię po dziadkach,rodzicach.Jak zapytałem czy jadą na strajk,to odpowiedzią był śmiech.Jak masz mniej jak 100-200ha, to ci z komitetu uważają tych co mają standardowo po 10-15ha za śmiesznych popegerowców.
Analogiczna sytuacja jest u naszych "rybaków" w dupę j***nych.Unia płaciła postojowe za nie łapanie dorsza na Bałtyku.Mała łódź na 3 osoby-dotacja 1000 plnów za dzień przestoju. Jak k***a nie brać?Za nic nie robienie+/- 30000 na miesiąc?Odsprzedali limity.Nakupowane samochody,pobudowane nowe domy,wakacje na Karaibach itp. Wpadły na Bałtyk korporacyjne traulery przetwórnie,przetrzebiły populację i ryby NIMA. A teraz płacz bo dorsza nie ma .Nie ma co łapać ,dotacje się kończą a kasa rozpie**olona.
j***ć cwaniaczków.



Brawo. Piękne ugaszenie miernoty, która wszystko postrzega przez pryzmat polityki i polityków. Długo i rzeczowo.

trytodie

2021-09-14, 21:57
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Czemu oni zawsze chronią karane miejsca rękami? Ja rozumie osłaniać nerki ale lepiej dostać po zewnętrznej stronie dłoni niż po dupie czy stopach? Co oni myślą, że kata zostanie cofnięta żeby nie bić po rączkach?


Stopy są bardzo niewralgiczne a ich urazy są bardzo niebezpieczne. Masz tam prawie 30 kości w tym palce, unerwione gęściej niż te w dłoniach. Wolałbym połamać palce u rąk niż stłuc stopy, wyć z bólu i nie móc chodzić

BooooomHeadshot

2021-09-15, 08:37
I to jest kara! To ja rozumiem! j***ć złodziei!