18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za kradzież.

~DMT • 2014-05-29, 08:01
Dwaj bracia podpie**olili coś w sklepie, a że sprzedawca znał ich ojca, zadzwonił po niego a nie na policję. Szybciutko wymierzona kara bejzbolem.



~tip.top

2014-05-29, 08:14
I k***a bardzo dobrze. Tak się powinno wychowywać dzieci :hitler: Drugi raz już tego nie zrobią.

Ra...........it

2014-05-29, 11:14
Piwko dla taty. Wyobrażacie sobie to w PL

Podpie**alający - sprawa za nie powiadomienie Policji
Ojciec - sprawa z 4 paragrafów, pobicie, zaniedbanie dzieci, posiadanie pały i coś jeszce pewnie
Gnoje - odszkodowanie i przeprosiny

Miles87

2014-05-29, 11:47
@~tip.top
Większość debili tak wychowywanych to właśnie patologia i złodzieje. Ojciec na odstrzał bo sfrustrowany dzieciak będzie dalej opie**alał jedyne o czym teraz pomyśli to żeby ojciec się nie dowiedział.

~tip.top

2014-05-29, 11:58
RagicMabbit napisał/a:

Wyobrażacie sobie to w PL


Prawdopodobny wyrok polskiego sądu:
Ojciec: 3 lata pozbawienia wolności za podniesienie ręki na państwowe dzieci.
Sprzedawca: nakaz przeprosin, że nie dał się okraść i w akcie skruchy ma oddać miesięczny utarg.

Sprawcy: Reportaż w tvn o ich wielkiej krzywdzie i ojcu kacie, zbiórka pieniędzy na psychologa, ogólne współczucie i solidarność z ofiarami.

zenekpogromca

2014-05-29, 13:16
Miles87 napisał/a:

@~tip.top
Większość debili tak wychowywanych to właśnie patologia i złodzieje. Ojciec na odstrzał bo sfrustrowany dzieciak będzie dalej opie**alał jedyne o czym teraz pomyśli to żeby ojciec się nie dowiedział.



Chyba dawno wpie**ol nie dostałeś rurkowcu...


Lepiej pozwalać dziecku na wszystko, a później udawać, że to przecież nie ty ich tak wychowałeś.. no właśnie bo "bez stresowe" wychowanie to nie wychowanie.

Chłopaki chociaż czują respekt przed ojcem, a u sklepikarza będą pewnie podłogi za kare pucować. W papiery nie nasrane, a nauczka na przyszłość jest.


A u nas ? Taka p*zda nawet złapana będzie się śmiać w twarz sklepikarzowi bo dostanie grzywnę lub zawiasy.

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-05-29, 13:20
Jakie to nieeuropejskie! Brzydzę się takim zacofaniem, uwstecznieniem umysłowym! Od karania i wychowywania Twoich dzieci wyznaczone są pewne instytucje, nawet w tak nieeuropejskim kraju jak Ameryka! Samowola i zupełny brak odpowiedzialności, ot co!











hehe, taki dżołczek :P
Może zamiast baseballa (którego nie widzę na filmiku, ale jest w opisie) wystarczyłby pas. Poza tym to większa siara i lepszy efekt wychowawczy zostać przyłapanym na kradzieży przez Ojca niż przez policję (oczywiście jeśli Ojciec ma jakiś autorytet u dzieciaków i nie jest pijusem).

YeeZooS

2014-05-29, 13:29
Nie ma lepszej resocjalizacji, niż wpie**ol od Ojca za małolata.

le...........65

2014-05-29, 13:33
To nie kij do baseball'a tylko do cricketa :roll:

Winterstorm

2014-05-29, 14:40
To jest prawdziwe bezstresowe wychowanie. Dostali zasłużony wpie**ol od ojca (czyli bądź co bądź autorytetu), obeszło się bez stresu związanego z przesłuchaniami na policji itp. No k***a, podoba mi się.

arturo1988

2014-05-29, 15:11
Bo tak powinno być, dzieci muszę wiedzieć że jeśli coś zrobią to czeka ich sroga kara, w tym przypadku cielesna, mój ojciec też się z nami nie patyczkował, ale po latach ma u mnie za to duże piwo.

Miles87

2014-05-29, 15:31
@zenekpogromca
Wykastrować cię to mało, ale na dobry początek od tego by trzeba było zacząć bo głupota się będzie rozmnażać.

hogg

2014-05-29, 16:45
tip.top napisał/a:

I k***a bardzo dobrze. Tak się powinno wychowywać dzieci :hitler: Drugi raz już tego nie zrobią.



Naiwny jesteś :)

kobietynierobiąkupy

2014-05-29, 17:17
Ci od "ja pie**olę, patologia, bić dzieci" nie macie racji. Kiedyś tak wychowywano dzieci i dzieci miały respekt do osób starszych, a lanie dla dziecka było nauczką, którą zapamięta. Jak miałem parę lat zaj***łem sąsiadowi mazaka, jednego k***a mazaka. Na chacie wpie**ol od mamy (za którą życie oddam) i wstyd jak cholera, bo kazała mi wrócić do sąsiada, oddać fant i przeprosić. Od ponad 20 lat nie ukradłem nawet cukierka i nie wyobrażam sobie, że mama mogła wychować mnie lepiej.

djdaniel

2014-05-29, 20:19
zawsze fajnie komuś zaj***ć kijem :D a tych dwóch nie poskarży się tacie