18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara w szkole

~_Killa_ • 2019-08-18, 10:51
Nauczycielka w szkole postanowila pokarac ucznia ktory byl nie grzeczny, kara wymierzona linijka. Bije go jak psa.


ridin2

2019-08-18, 13:29
to przeca chop nie baba

czorny711

2019-08-18, 13:39
Ale bym szmacie zaj***l chetnie

bakus1233

2019-08-18, 13:44
Gdybym ja trafil na takiego nauczyciela, to pewnie siedziałbym teraz dożywocie he he.

Nufrevi

2019-08-18, 13:44
I bardzo dobrze, powinni wprowadzic taka kare i w Polsce, gowniaki by sie troche naprostowalo, a tak mysla ze im wszystko wolno....

pawel321

2019-08-18, 13:47
Niech go napie**ala, ma być spokój i h*j.

Pankuronium

2019-08-18, 14:00
Nie policzył delty w 30 sekund i złożył rower poniżej minuty.
Kara jak najbardziej zasłużona :kawa:

cuurniprime

2019-08-18, 14:08
Wszystko zależy od tego jak go wychowują rodzice. Jeśli tak jak większość azjatów to kara jak najbardziej mu się przyda bo to jedyna forma dyscypliny jaką pozna. Jeżeli starzy się starają to bym ch*jowi zęby wypie**olił za to że mi dzieciaka bije. Jeśli to jednak magiczne chiny to lepiej niech się łepek przyzwyczaja, będzie miał przej***ne do końca życia...

sereja3

2019-08-18, 14:52
A później wyrasta na jakiegoś pedofila albo psychopate. TO nie średniowiecze by bić dzieci, a tym bardziej nauczyciel. Do zwolnienia.

gumstg

2019-08-18, 15:12
Seba12 napisał/a:

Jak mu wyj***l



No tak kolejny kozaczek ktory nie wie co to dyscyplina. Jeszcze Mamusie i Tatusia bys naslal by pogorozili nauczycielowi.

korowiow777 napisał/a:

Czekam, aż Twoje pokolenie i Ty będzie miało dzieci. I jak się bedziesz cieszył jak Twojego synka czy córkę bedzie ktoś tak napierdlalł po łapach. I wtedy pomyślisz "Jakim byłem zjebem i pisałem zj***ne rzeczy w internecie. Teraz mi wstyd bo widzę jakim bezmyślnym idiotą byłem.". Amen.



Jakos mi sie zdazylo dostac przez lape linijka i jakos zyje. I wiedzialem ze zasluzylem. Ale najpeliej mowic ze moje dziecko jest dobre one jest takie grzeczne. Wiem nie raz ladowalem na dywaniku w gabinetach dyrektorow i zawze mowily to w wiekszosci rodzice ktorym kasa uderzala do glowy. Zawsze bylo jak to ze moj synek/corka jest taka dobra nie mozliwe ze by zrobila cos takiego. Ake san widzialem ze takim dzieciakom uchodzilo na sucho bo rodzic sypnal kasa.

ProVVe

2019-08-18, 15:23
Byku35 napisał/a:

kobiety i dzieci trzeba uczyć szacunku bo zbłądzą



k***a aż oplułem monitor ahahahahaha

:-D


PS. w przedszkolu dostawałem drewnianą metrową linijką... Tutaj jest jakiś wyrośnięty okaz. Jeśli natomiast odwaliłem coś poj***nego w szkole wiedziałem, że dostanę w domu wpierdziel zaraz po zamknięciu drzwi :-D . Poza tym uważam, że obecnie niejeden zasuguję na taki wpie**ol w szkole...

McQurwa

2019-08-18, 16:51
wybieram taką karę



ellsworth

2019-08-18, 19:58
Rannhide napisał/a:

Przecież to go niczego nie nauczy tylko nienawiści do tej osoby, jeżeli któregoś z was przemoc czegokolwiek nauczyła to macie coś z beretem haha


Zamiast pie**olić głupoty, poczytaj jak wyglądała dyscyplina w pruskich szkołach. To było zajebiście skuteczna metoda wychowania! Karność i posłuszeństwo.

bakus1233

2019-08-18, 21:34
ellsworth napisał/a:

Zamiast pie**olić głupoty, poczytaj jak wyglądała dyscyplina w pruskich szkołach. To było zajebiście skuteczna metoda wychowania! Karność i posłuszeństwo.



I później wyrasta taki na posłusznego baranka. W dzisiejszych czasach, to się nie sprawdza.