18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kara śmierci

Stachu Wichura • 2010-01-04, 16:42
Przeglądałem sobie dziś wiadomości i trafiłem na ciekawego newsa. Właśnie zapadł wyrok za morderstwa jakie dokonali gówniarze w wieku 19 i 17 lat. W sumie w Polsce co roku jest masa morderstw ale to mnie zaciekawiło bo np. pokazali mordy tych cwaniaków :-)
tu małe info z wp.pl
Cytat:

Na kary dożywotniego więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łodzi dwóch młodych mężczyzn oskarżonych o dwa okrutne zabójstwa. Trzeciego z oskarżonych, który w chwili zbrodni nie miał ukończonych 17 lat, sąd skazał na 25 lat pozbawienia wolności.

Niespełna 20-letni obecnie: Krzysztof L. i Bartosz C. skazani zostali na dożywocie. Sąd zdecydował także, że obaj będą mogli wyjść z więzienia dopiero po 35 latach. Najmłodszy z nich niespełna 18-letni Mariusz K. został skazany na 25 lat więzienia. Będzie mógł z niego wyjść dopiero po 20 latach.

Cała trójka została oskarżona o zabójstwo 16-letniego kolegi. Zamordowali go, bo chcieli zobaczyć, jak umiera człowiek. Dwaj starsi ze sprawców odpowiadali także za zabójstwo 32-letniego sąsiada. To zabójstwo miało być "prezentem" na 18. urodziny jednego z nich. Wyrok nie jest prawomocny.


a tu ich ryje






Ciekawi mnie wasze zadanie na ten temat chociaż domyślam się że większość z was będzie za utylizacją tych śmieci.
PS: Szukałem wcześniej i nie ma jako tako dyskusji o karze śmierci. Wiem też że obojętnie co tu zostanie napisane i tak nie zmieni naszego zasyfionego prawa (najlepiej postawić fotoradar w koszu przy drodze i łapać za prędkość czy gonić ludzi za to że ktoś pije sobie piwko w parku czy pali skręta :-/ )

Mnich

2010-01-04, 16:49
gdybym byl morderca na zlecenie takich jak oni zabijalbym za darmo :/

kellerman

2010-01-04, 16:50
dla niektorych powinna byc kara smierci potem by sie ludzie zastanawiali czy musza popelnic przestepstwo dla zabawy

Es...........ne

2010-01-04, 16:53
wiem że po wyglądzie ludzi się nie ocenia, ale pana na pierwszym zdjęciu powinni za samą parszywą mordę wsadzić na 25 lat

Gondone

2010-01-04, 16:56
wiesz, za prędkość powinni zamykać i to na długo, a od naj***nych dresów z "ławeczki w parku" tez mi sie kiedyś zdarzyło sp***alać co sił w nogach...
żadne przestępstwo nie powinno uchodzić płazem.

a co do kolesi... ryje przepite od pokoleń, trzeba by wybić 20% społeczeństwa, zeby takie rzeczy sie nie powtarzały.

AleToNieDoMnieTak

2010-01-04, 16:59
"bo chcieli zobaczyć, jak umiera człowiek"

bylo k***a sie zarejestrowac na sadisticku i wejsc na harda :D

extrime

2010-01-04, 17:01
a ja na 18 urodziny dostałem komputer :)
A tak poważnie , powinni dostać dożywocie , ale nie w ciepłych celach gdzie z biegiem lat będą nabierali kryminalnych umiejętności, tylko zorganizować im ciężką prace.
Niech do końca życia żałują co zrobili.
Ciągle narzeka się ze brakuje rąk do pracy, nie ma kasy na drogi itd. A wziąć darmozjadów z celi niech zapier... po 12 godz i moment drogi powstaną i to za minimum kosztów.

Calli

2010-01-04, 17:04
hahahah w dresach do sądu ja pie**ole :szczerbaty:

tauron

2010-01-04, 17:04
na pierwszym zdjęciu pozuje by móc wrzucić elo zdjęcie na naszą klasę
na ostatnim zrozumiał że nie będę miał skąd
brutal

Pi...........0g

2010-01-04, 17:05
Goner nie wiadomo czy tacy poradziliby sobie...

Am...........eg

2010-01-04, 17:13
oko za oko, ząb za ząb. a więc kara śmierci! ;]

MarlonLena

2010-01-04, 17:13
Była juz o tym mowa. Oni dostali juz szybciej najwyzsze kary ale cos się w prawie zmieniło i rozprawa była od nowa w telewizji słyszałam o tym. chyba że myle rozprawy

koopa

2010-01-04, 17:15
4 zdjęcie podobny do Edwarda Nortona.

Es...........ne

2010-01-04, 17:17
Cytat:

4 zdjęcie podobny do Edwarda Nortona.

nie bluźnij

obrotowy

2010-01-04, 17:26
najpierw stwierdziłem: kulka w łeb
potem pomyślałem że to też są ludzie i mogli popełnić błąd, że każdy się może zmienić
potem postawiłem się na miejscu rodziny zamordowanych
stwierdziłem :kulka w gardło