18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla szabrowników - Turcja po trzęsieniu Ziemii

Maraza7.1 • 2023-02-12, 22:58
Turecki policjant wymierza karę amatorom łatwego zarobku.

Swoją drogą, to powinien dostać nagrodę dla tureckiego policjanta roku - za zaangażowanie w pracy! :lol:




BambiPMT

2023-02-13, 11:40
barman32 napisał/a:

Adekwatna kara ma być po sądzie (fizyczna? a czemu nie!), a nie że się jakiś bezmózgi cep bez ambicji wyżywa. W dodatku też złodziej, tylko z wypaczoną moralnością i jak on kradnie - to czyni dobro, bo w końcu jest z policji.



k***a jak lewak. Złodziej to też człowiek. Po co go bić, wszyscy kradną. Idź w ch*j z twoją logiką. Szacunek dla policji za takie akcje. A nie k***a rok sanatorium za moją kasę.

Vinyl

2023-02-13, 11:48
Bul_od_bytu napisał/a:

W USA do szabrowników po huraganie napie**alali bez ostrzeżenia i żaden sąd się nie zająknął. Każdy złapany po zmierzchu dostawał kulkę jak tylko próbował uciekać



Ruski pajacu już się nie chce czytać tych wyp***ow ruskich trolli co to pomylili zakładki w translatorze Googla i próbują wmówić Polakom że się w stanach naziści na ulicach strzelają.
Ruski pajacu to rok temu może jeszcze miało sens jak napisałeś to na portalu dla niedorozwiniętych buriatów

fletcher

2023-02-13, 13:06
Do Sejmu bym go wpuścił

Hvze_

2023-02-13, 15:00
Zdecydowanie za słabo, zastosowałbym tu dół z paląca sie smoła

Bul_od_bytu

2023-02-13, 16:47
Vinyl napisał/a:

Ruski pajacu już się nie chce czytać tych wyp***ow ruskich trolli co to pomylili zakładki w translatorze Googla i próbują wmówić Polakom że się w stanach naziści na ulicach strzelają.
Ruski pajacu to rok temu może jeszcze miało sens jak napisałeś to na portalu dla niedorozwiniętych buriatów



Nie wiem jakie leki bierzesz, ale w ch*j ci szkodzą na banię :D

Manolito666

2023-02-13, 17:04
traf napisał/a:

jesli myslisz że im grubszy pas tym bardziej boli to jestes w błędzie,widac że nie znasz sie na biciu



Nie znam się na biciu paskiem. Chyba na szczęście.

jan0sik1

2023-02-13, 17:51
Czy jak oglądam takie filmiki, i chciałbym tak napieralac takich yebanych złodziei to jestem jebnięty?

Klocek69

2023-02-13, 18:35
Można by tak PiS napie**alac

barman32

2023-02-13, 19:34
Bambrych napisał/a:

k***a jak lewak. Złodziej to też człowiek. Po co go bić, wszyscy kradną. Idź w ch*j z twoją logiką. Szacunek dla policji za takie akcje. A nie k***a rok sanatorium za moją kasę.



Napisałem głąbie, że wpie**ol się należy, ale po udowodnieniu winy. Musisz być polizei, skoro tego nie rozumiesz. Szacunek dla policji? Za co? Za to że leje typa nie wiadomo za co? Czy to co w opisie filmu, to dla Ciebie prawda objawiona? Może go leje, bo ma się przyznać do czegoś, czego nie zrobił, a później ma to jeszcze odsiedzieć? Normalnie logika dna moralnego, typowego psiarza, co gówno umie, gówno wie, a dostał odznakę i mu gówno w deklu odj***ło.

takisobie2

2023-02-13, 21:52
Nie mógł klinowym? To też pasek ...

weezyxboss2137

2023-02-13, 23:26
A w polsce do ciepłej celi obiadek pod nos telewizor konsola a to wszystko za pieniądze okradzionych XD

N0L1F3R

2023-02-15, 07:40
W Polsce tak powinno się karać polityków za każde kłamstwo.