18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapsztad.

zwierzak30 • 2020-11-23, 19:14
W skrócie.
Radykalni zwolennicy ANTI-WHITE EFF,RPA,Kapsztad i biały nie bardzo rozgarnięty jegomość .Pedalarz.
Przemawiający,marszałek Dlamini przed Brackenfell High School in Cape Town's. Żąda zwrotu - Beretu EFF- :) który rzekomo zajumała policje,podczas poprzedniej jakiejś akcji. :mrgreen: Wk***iony bo to bardzo ważny Beret, a tu k***a białasek w ledżynsach rowerowych,wcina mu się w bajere. :mrgreen:

" -Wszystko na mój koszt. :) "
Jak mówił nasz młody wieszcz. SLU




Zapach sorosa wyczuwam. :)

Tetrix

2020-11-24, 06:56
Za zasianie chociażby papieżaka w afryce powinno sie dostawac pokojową nagrodę nobla i tyle......

marcin2pac

2020-11-24, 20:21
McQurwa napisał/a:

ANC to organizacja terrorystyczna
Mandela był terrorystą, siedział za podkładanie bomb w komunikacji miejskiej między innymi w Johannesburgu.
To lewackie białasy z Europy przyznały mu pokojową nagrodę Nobla, za sianie komunizmu w Afryce



w morde jeza skad Ty takie informacje bierzesz?

McQurwa

2020-11-24, 22:48
marcin2pac napisał/a:

w morde jeza skad Ty takie informacje bierzesz?



Ek lees nie u "GW" nie


een twee drie

McQurwa

2020-11-25, 05:50
LaChupacabra napisał/a:

@up Co to za filmik?



Polecam :-)

Pasterze i rzeźnicy -Shepherds and Butchers

alterego

2020-11-25, 11:59
pve11 napisał/a:

Tak samo zakłamali historię Chrisa Haniego, którego zresztą Waluś sprzątnął. Hani tak jak i Mandela byli szkoleni w ówczesnym Związku Radzieckim w zakresie m. in. działalności terrorystycznej. To, jak współczesne "postępowe" media potrafią wykręcić komuś życiorys o 180 stopni jest wręcz niewiarygodne.



Z ciekawości zajarzałem do wiki, napisali że niszczył instalacje ważne dla kraju nie zabijając ludzi.
Ciekawe jak k***a?!

Lubię historię, uzupełnię swoją wiedzę.

nillon

2020-11-27, 00:19
Uwolnijcie Walusia!