18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapłan

DzidaZawodnik • 2021-04-04, 11:45
Była policja w UK, która zakazała mszy, to teraz policja w jeszcze bardziej lewicowej Kanadzie, która zostaje spacywikowana przez stanowczego kapłana.


Radbug

2021-04-05, 20:04
Brawo dla księdza! Piw...eee znaczy zapas wina mszalnego dla niego ;)


Tak samo normalni ludzie powinni powiedzieć do covidowych foliarzy i lewackich zjebów (już paru sie uaktywniło w tym wątku). WYpie**alAĆ z Polski i nie wracajcie dopóki was na zachodzie wasi idole nie wyr*chają w dupska i wtedy wrócicie z płaczem na kolanach do tej dusznej i brzydkiej Polszy.

drozberk

2021-04-05, 21:25
Wow, konto mam od niedawna, ale sadola oglądam od zawsze i nie wiem, w którym momencie zalęgło się tutaj takie pisowskie, prawicowe i foliarzowe stulejarstwo xD W dodatku wyzywające od lewaków ludzi, którzy lewakami nie są, ahahahaha. Nieźle sobie radzi tutaj też grupa rasistowskich homosiów narodowców xD

tfujdiler

2021-04-05, 21:25
Miło popatrzeć jak sekciarz walczy z nazistami

Tom9310

2021-04-05, 22:16
Noside napisał/a:

Taka prawda. Prawo jest prawo i jest równe wobec wszystkich.
Bez nakazu wypie**alać z prywatnej posiadłości, a żeby udowodnić, że nie są złośliwi i działają w dobrej wierze, to niech pokażą najpierw jak wypie**alają ludzi z meczetu i synagogi.



Lepiej się tego nie dało ująć!

:-D

reeseth

2021-04-06, 10:53
Tuco napisał/a:

Przeciwnie. Biorąc pod uwagę motywy, którymi się kierują oraz absurd ignorowania prawa przez stróżów prawa, nazwanie ich gestapo to przesadny komplement, a nie przesadna obelga.
Abstrah*jąc: cieszy mnie to, że ludzie zaczynają ogarniać swoje prawa. Ucieszyłbym się bardziej, gdyby nabrało to lawinowego efektu. Nieważne że klecha, grunt że to działa. U nas też to raczkuje, póki sądy nie odwalają tej samej maniany co te krawężniki.



No i właśnie przez ludzi Twojego pokroju, granica pomiędzy nazistą (niemcem), gestapo a idiotą się zaciera. W tych czasach każdy każdego nazywa czy to nazistą czy to faszystą tylko i wyłącznie dlatego, bo zabrania mu się czegoś, całkowicie nie zdając sobie sprawy z tego, jak okrutnie ci ludzie postępowali z drugim człowiekiem. Gestapo jak wchodziło Ci do domu, miało w dupie czy chcesz z nimi gadać czy nie. Jak kazało oj***ć pułkownikowi gałe to klękałeś i tą gałe opie**alałeś. W przeciwnym wypadku Ty i Twoja rodzina lądowaliście (w najlepszym wypadku) w komorze. Wtedy nie było dyskusji, była tylko rozpacz i czekanie na nieuniknione.

Podając albo powołując się na czystą definicję faszyzmu czy nazizmu miejmy cały czas z tyłu głowy, że jest to ideologia, do której używano WSZELKICH sposobów, by ten ideologiczny cel osiągnąć.

ecomare

2021-04-06, 12:39
Pastor debil. Niestety.

Wiewór

2021-04-06, 14:53
mit2 napisał/a:

A co byś powiedział, żeby "katole" - jako większość wyj***li z kraju ateistów?
Gówno możecie, dlatego tak głośno szczekacie, kundelki.

Wstyd na cały świat to robią naszemu kraju takie lewackie robaki twojego pokroju. Obsmarowujecie własny kraj za granicą, jak zdradzieckie k***y.


Typowe "myślenie" komunistycznego ścierwa: coś mi się nie podoba - zdusić, zabić, uciszyć.
Tyle dekad, a wy sk***iele tylko nazwy zmieniacie.



Przecież katolstwo rżnie mnie każdego dnia.
Z moich podatków idzie na kościół 23 mld rocznie.
W Krakowie radiowozy SM i autobusy jeżdżą z flagami maryjnymi.
Ciekawe ile by was gimbakrzyzowcow zostało jakbyście musieli płacić podatek na swoje mzimu jak w Niemczech.


Zgadzam się że lewactwo obsmarowuje nas zagranica. Pamiętam jak za czasów PO kacza świta pojechała do parlamentu UE pruć się na Polskę


:-D

Niestety nie jestem komunista i nigdy nie byłem.
Wiem ze wy komuchy nie rozumiecie porządku prawnego ale jeśli ktoś prawa nie przestrzega to się stosuje przymuszenie do jego przestrzegania.
Ja prawo rozumiem a nie tak jak wasza bolszewicka partia w której prezydent "prawnik" ułaskawia nieprawomocnego skazanego a prokuratura oświadcza że wyroki i orzeczenia sądów to są tylko luźne listy otwarte do których nie trzeba się stosować.

:lol:

mit2

2021-04-06, 17:39
Wiewór napisał/a:

Ciekawe ile by was gimbakrzyzowcow zostało jakbyście musieli płacić podatek na swoje mzimu jak w Niemczech.


Więcej niż ci się wydaje, gimboateisto... Myślisz, że skoro dajemy na tacę, płacimy za sakramenty, to jakiś tam podatek zmusiłby nas do porzucenia naszej wiary i dziedzictwa kulturowego? Musisz być chciwym, pustym człowieczkiem skoro tak sądzisz. Nie mierz innych swoją miarą.

Wiewór napisał/a:

Zgadzam się że lewactwo obsmarowuje nas zagranica. Pamiętam jak za czasów PO kacza świta pojechała do parlamentu UE pruć się na Polskę


Też to pamiętam. A teraz troszkę inne lewactwo próbuje do końca obsmarować Państwo, z którego się wywodzi. A ty dupku im w tym wtórujesz.

Wiewór napisał/a:

Niestety nie jestem komunista i nigdy nie byłem.


Miałeś raczej na myśli "na szczęście". Jesteś lewicowy, sam to często powtarzałeś - a lewacto to bliski kuzyn komunizmu.

Wiewór napisał/a:

Wiem ze wy komuchy nie rozumiecie porządku prawnego ale jeśli ktoś prawa nie przestrzega to się stosuje przymuszenie do jego przestrzegania.


Mnie komuchem nazywasz, mendo? Ja gardzę komuchami, lewactwo i komuniści są w moim systemie wartości zaraz za psim gównem leżącym na chodniku.

Wiewór napisał/a:

Ja prawo rozumiem a nie tak jak wasza bolszewicka


Pudło. Prędzej bym sobie rękę upie**olił, niż zagłosował na pis, po, sld, psl i resztę okrągłostołowego ścierwa.

Emis

2021-04-08, 12:34
@R7

Czyli potem sami mogą zacząć gwałcić a i tak pójdą do nieba istne perpetum mobile

zb...........ig

2022-06-07, 19:08
mit2 napisał/a:

A co byś powiedział, żeby "katole" - jako większość wyj***li z kraju ateistów?



Ale jaką "większość" masz na myśli? Te 35% łażących do kościółka? Z taką "większością" to sobie możesz :D

mygyry napisał/a:

Skoro mamy takie kwiatki, że w okresie wielkanocnym publikuje się obrazki z elementami różnych religii, ale z pominięciem chrześcijaństwa to mnie już nic nie zdziwi.



A kojarzysz takie słówko jak WORLD na tym obrazku? Tak się składa, że chrześcijanie są na świecie w znaczącej mniejszości, więc ten twój "okres wielkanocny" jest dla większości ludzi bez znaczenia.