18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapitan Bomba

Bender1988 • 2014-02-22, 21:01
Witam Sadoli i Sadolki.

W komentarzach pod tematem Kapitan Polska sporo sadoli pisało o Kapitanie Bombie- no to macie


materiał własny
Tak, wiem, że nie umiem rysować.

BEPO

2014-02-23, 14:45
Póki co bomba wstrzymany bo 4funtv nie chce oddać praw autorskich ;s
a co do rysunków pierwsza klasa :D

is...........ay

2014-02-23, 14:47
Bender1988 napisał/a:

@isitsaturday nigdzie się nie uczyłem rysowania, hobbystycznie rysuje czasem do kilku piwek, kilka razy udało się za $, jak na 19 lat bazgrania to i tak ch*jowo mi idzie-no ale mówię-rysuje hobbystycznie, tutoriali żadnych nie mam, nie korzystałem nigdy, dam kilka prac na koniec tego komentarza

Tak się składa, że właśnie zaczynam rysować, też hobbystycznie. Dosłownie właśnie zaczynam – wczoraj wziąłem się za pierwszy rysunek. Do tego celuję dość wysoko, bo od rysowania kobiet, z czym nawet Ty – mówiłeś – masz problem; w dodatku furry. Chciałbym umieć rysować jak Ka.
Moja lisiczka to narazie tylko obrys, bez łap, głowy i cycków, bo nawet nie mam pojęcia jak je narysować. :lol: Jak uda mi się skończyć, to mogę Ci wysłać na PW.

Narysowałbyś jakieś loli gore? Ciężko spotkać coś w tym klimacie w Internecie. Pare próbek, które udało mi się znaleźć:
spoiler

hogg

2014-02-23, 15:04

Bender1988

2014-02-23, 15:10
@ostrysadoll z głowy rysuję wszystko, czasem wzoruję pozę na czymś

@BEPO hehehe no to już rozumiem

@isitsaturday furry to nie moje klimaty, http://jessfox.deviantart.com/art/Anthro-Tutorial-No-1-44755965, ogólnie wpisz na deviantarcie, tam poszukaj, bo jest masa prac na których można by się wzorować, tutoriale może też się znajdą, na bank znajdziesz tam coś pomocnego. Nie można się zacząć porównywać do innych rysowników, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto rysuje lepiej-porównywanie się- zniechęca. Nie raz szukając jakiejś inspiracji, patrząc na prace innych odechciewało mi się chwytać za długopis-wiedząc, że czego bym nie narysował, nie otarł bym się o ich poziom. Ale trzeba próbować, niby banał, ale z czasem rysuję się lepiej.

Butter

2014-02-23, 16:06
@isitsaturday mam pytanie, co jest takiego zajebistego w tym całym furry? To jest poj***ne wg. mnie, jakieś takie chore pedałowate itp. eroguro jest ok bo o nim wspomniałeś



ale furfags?


is...........ay

2014-02-23, 16:23
@up: W przebieraniu się za pluszaki nie ma nic zajebistego, przynajmniej dla mnie. Owszem, rozumiem tych ludzi, jedni lubią weekendowe wypady na ryby ze znajomymi, inni wspinaczkę wysokogórską, jeszcze inni pajacują w strojach psów. Zawsze to jakieś hobby, ale ja się do nich nie zaliczam. Powiedziałem tylko, że lubię rysunki, takie jak np. ten:i że chciałbym umieć tak rysować. Nie ma nic pedalskiego w rysunkach. Sam pewnie w dzieciństwie oglądałeś bajki rysunkowe.

Wspomniałem o guro w wersji loli/furry, ale każde guro jest zajebiste. ;-)

Vinsix

2014-02-23, 22:39
k***a mać zapamiętajcie raz na zawsze, że Tytus Bomba ma biały mundur do kuhwy nędzy : :evil: !

BanujNasNieMichalka

2014-02-23, 22:53
Rysujesz swietnie, mnie sie podoba jak i innym nie myslales wyslac kilku prac gdzieś? Tylko czegoś czego nie bylo nie Kapitan, Rider itd. Szmalcu byś mial w ch*j bo do postaci z gier/bajek czy czegoś naprawdę sie nadajesz

Treter

2014-02-24, 19:18
Miło ogląda się naturalny talent, któremu nikt nie wmawia, że maniera w rysunkach to coś złego. Powiadam wam ludzie- nic tak nie niszczy oryginalności i pasji do tworzenia jak szkoła artystyczna! Wiem, co mówię.