18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kąpiel z dodatkiem

Je...........ik • 2020-10-16, 16:12
Nastąpiło zwolnienie blokady w czeskim realityszoł


Insaner

2020-10-16, 20:14
kubol napisał/a:

Tv schodzi do poziomu kanalizacji miejskiej, niezaleznie od kraju.



Schodzi do oczekiwanego przez odbiorców poziomu. Jak zapewne możesz się domyślić, to nie Discovery i jakiś program o konstrukcji największego mostu , albo biologii czy odkryciach fizycznych będzie cieszył się największą popularnością wśród głupich 14-22 letnich cip i innych Brajanków czy Oskarków, tylko to.

Już to niedawno na portalu pisałem, ale zauważyłem że wiele osób dalej nie rozumie tego, że to co widzi w swoim otoczeniu to nie jest prawdziwy obraz przekroju warstw społecznych. Zadajesz się z ludźmi o podobnych zdolnościach intelektualnych do swoich. Sam fakt, że zauważasz że to niski poziom już wywindował Cię do jakichś górnych 20% naszych obywateli. W naszym kraju (i w każdym innym) trzon gospodarki stanowią osoby na pograniczu bezmózgowia. Proste, ordynarne, nic nie rozumiejące, takie które w pełni się kontroluje dając i zabierając aby wywołać konkretny efekt. To miliony. Zapewniam Cię, że gdyby to było w polskiej telewizji to w momencie emisji setki tysięcy telewidzów ryczało by ze śmiechu, a część byłaby żywo oburzona myśląc że to prawdziwe. Temat zesrania się w wannie zdominowałby życia tych ludzi przez najbliższe kilka dni na spotkaniach rodzinnych, w pracy. Co ciekawe oni z kolei nie zdają sobie sprawę, że są ludzie bardziej ogarnięci od nich - bo się z nimi nie spoufalają.

samos

2020-10-16, 20:21
Na tym koncze przygodę z sadolem-skonczył się(chociaz juz dawno temu).. eBać ten gimbazjalizm..

Rozchędażacz

2020-10-16, 20:22
Naprawdę jeszcze trzeba prosić o link? :D

Don_Beck

2020-10-16, 21:00
Czy tylko ja pierwszy raz widziałem to wiele lat temu?

Wajt

2020-10-16, 22:35
Żeby taki efekt uzyskać to serio trzeba zawór na full otworzyć i mieć ostrą srake. Która defacto niosłaby ze sobą ból brzucha, albo co najmniej dyskomfort, a gość leży na chillu w wannie i nagle pół wanny to szambo. Fake jak ch*j.

user84

2020-10-18, 00:42
Co se to stalo?. Co wy dielacie