18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapelusz albo kulka.

Matt • 2022-06-17, 18:31
Murzyn jak to murzyn wybral kapelusz i slono za to zaplacil.


Wombat212

2022-06-18, 10:29
Ja rozumiem odjebac małpę jak wyciąga kapiszona ale prewencyjnie pakować w niego cały magazynek dla kaprysu, poj***ne. No i piesek skończy w pierdlu.

shoe5maker

2022-06-18, 17:34
Wombat212 napisał/a:

Ja rozumiem odjebac małpę jak wyciąga kapiszona ale prewencyjnie pakować w niego cały magazynek dla kaprysu, poj***ne. No i piesek skończy w pierdlu.



Policja rozdała kolejne vouchery zakupowe dla murzynów.

Smokw

2022-06-18, 18:23
UrlichUrwich napisał/a:

Ale tak serio, to co on widział i słyszał (i przy założeniu, że mógł być niewinny)? Oślepiające światło latarki prosto w oczy i jakieś krzyki. Po pierwszym postrzale i upadku mógł już nie myśleć racjonalnie ale podnosząc się miał obie ręce w górze! Fiutem chciał strzelać i policjant się przestraszył?
Wg Sadolowego myślenia powinien brać poprawkę na swój kolor skóry, ale może wziął większą poprawkę na dzielnicę na jakiej mieszka i myślał, że zdąży zrobić te 3 kroki na chatę.
Każdy z Was by się w takiej sytuacji w sekundę położył na obszczany chodnik?
(Można minusować i hejtować, po prostu przez chwilę zrobiło mi się go szkoda)



Wsłuchaj się w odgłosy otoczenia i spójrz co widać w tle. Zanim wyszedł wiedział, że jest otoczony.

zipi

2022-06-18, 18:27
Wiecie dlaczego nie ma lewaków i tych co bronią tego murzyńskiego odpadu w Policji w USA ? Bo giną po pierwszej takiej akcji :)

antek1g

2022-06-18, 18:57
i teraz cyk, dupe mu beda murzyny poszerzać w pierdlu :) pewnie jakies 30lat

Pan_Cogito

2022-06-18, 18:58
UrlichUrwich napisał/a:

Ale tak serio, to co on widział i słyszał (i przy założeniu, że mógł być niewinny)? Oślepiające światło latarki prosto w oczy i jakieś krzyki. Po pierwszym postrzale i upadku mógł już nie myśleć racjonalnie ale podnosząc się miał obie ręce w górze! Fiutem chciał strzelać i policjant się przestraszył?
Wg Sadolowego myślenia powinien brać poprawkę na swój kolor skóry, ale może wziął większą poprawkę na dzielnicę na jakiej mieszka i myślał, że zdąży zrobić te 3 kroki na chatę.
Każdy z Was by się w takiej sytuacji w sekundę położył na obszczany chodnik?
(Można minusować i hejtować, po prostu przez chwilę zrobiło mi się go szkoda)



Masz racja. Odniosłem podobne wrażenie, a żeby się upewnić w tym obejrzałem film ponownie i fakty, przed pierwszym postrzałem murzyn podnosił ręce jak mu kazano. Na chwilę przed drugą serią strzałów też miał podniesione ręce.
Może amerykańska policja lubi strzelać do ciemnolocych? Może mają jakieś wewnętrzne zakłady kto ilu ustrzeli w ciągu miesiąca?

Cyanidus

2022-06-19, 00:28
ok, policjant powinien stracić prace a rodzine "przestępczej małpi" powinła kase dostać

Kidl3r

2022-06-19, 07:39
joeblacktwo napisał/a:

"i can't breathe" jakiś modny tekst od jakiegoś czasu



Jeden co już go nie ma był lepszy bo jeszcze podczas kontroli w samochodzie już miał problemy z oddychaniem. Potem już mu dalej nie wierzyli... J tak powstało BLM

BanujNasNieMichalka

2022-06-19, 08:20
2 policjantów usłyszało zarzut morderstwa.

Strzały padły podczas podnoszenia rąk, kolejne również podczas gdy podnosił ręce tak jak mówił mu policjant.- ustalenia sądu.
12 kulek w klatkę, dłoń, brzuch, pachwine i nogi.

RodrigoCortez

2022-06-19, 14:55
mazga50 napisał/a:

Jest szansa, że karetka się gdzieś zgubiła na trasie?
Za co? Krzyczy do smolucha "hände hoch", a człowiekowata jeb - łapa do kieszeni.


joeblacktwo
wow samo zaoranie "krzyczał hande hoch" to bambus podniósł łapy do góry i dostał jeszcze kilka razy nie wiem co ty oglądałeś ale kup sobie okulary

spoon17

2022-06-20, 17:23
jak dla mnie : morderstwo z premedytacją.