18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanadyjska Jednostka Specjalna JTF-2

fatherland • 2013-07-31, 16:19
Siemanko. Przedstawiam Wam Kanadyjską Jednostkę Specjalną JTF-2. Ta jednostka to zdecydowanie światowa czołówka a to jest krótki montaż z ich ćwiczeń.
[video]
[/video]
Enjoy ! :snajper2:

adamov

2013-07-31, 16:33
na ćwiczeniach to k***a każda jest zajebista

mare30ks

2013-07-31, 16:43
ciekawe jak to wyglada w rzeczywistosci. przeciez, w teori, starczy ze typ znajdzie dogodne miejsce ktorego komandosi nie dojrza i kilka osob idzie do piachu. chcialbym zobaczyc te cwiczenia w rzeczywistosci

Gu...........99

2013-07-31, 17:01
@up

Masz rację, zawsze znajdzie się jakiś j***ny camper.

jozioopona

2013-07-31, 17:10
E tam i tak wolę nasz GROM :D a z moim doświadczeniem to każda taka jednostka jest dla mnie zajebista , bo się nie znam na tyle żeby powiedzieć co oni robią źle , a co nasi :]
Jak wyżej ładnie to wszystko wygląda dopóki nikt nie zacznie do cb strzelać :]

0statniSprawiedliwy

2013-07-31, 19:38
fatherland napisał/a:

Ta jednostka to zdecydowanie światowa czołówka a to jest krótki montaż z ich ćwiczeń.
:snajper2:



Gówno prawda, w czołówce, to może kanadyjskich jednostek, a nie światowych. Chyba, że dla Ciebie czołówka to pierwsza setka... Poniżej masz filmik z ASG (zabawa z bronią na plastikowe kulki w skrócie jakby ktoś nie wiedział)


kaelem

2013-07-31, 20:00
Kanadyjczycy to dalsi Francuzi... white flag in my brain:)

chlop

2013-08-01, 00:45
k***a Kandyjska jednostka specjalna k***a smiechu co nie miara misjie : uratowanie kota itp idz k***a w ch*j

Hakusa

2013-08-03, 10:49
tak bo k***a wy grubasy siedzące cały dzień przed komputerem wiedzą o wojnie wszystko . Grają w battlefielda albo Coda cały dzień to nie znaczy że się chodź troche znacie na wojnie....

beephe

2013-08-03, 16:12
Nie dajcie się zrobić w ch*j, że to z ćwiczeń nagrania.
Większość ujęć robione typowo pod filmik i montaż.
W takich warunkach za dużo może się zj***ć (śnieg na obiektywie itp.), żeby ot tak łapali takie ujęcia.

Ktoś kto miał kiedykolwiek kontakt z ekipami filmującymi powinien wiedzieć jak jest.
Nagrywa się promo, sceny się powtarza kilka razy i z godzinnej surówki montuje się 4 minuty filmiku.

ex...........xx

2013-08-03, 16:13
kaelem napisał/a:

Kanadyjczycy to dalsi Francuzi... white flag in my brain:)

Szkoda, że z francuskim GIGN na ćwiczeniach spotykało się SEAL Team Six - tacy słabi są. No ale do kogo ja pisze? Nie było nic o DEVGRU w COD czy innym gównie, więc zapewne o nich nawet nie słyszałeś :hitler:

A wrzucanie jakiś gimbusów latających z ASG i porównywanie do JTF2 to już w ogóle szczyt :mrgreen: Następni ch*jowi, którzy m.in. przypadkowo znaleźli się w TS K-Bar w towarzystwie SEALs, KSK, Zielonych Beretów, etc.

krzysiekx99

2013-08-03, 16:23
2:46 ten pokój coś mi przypomina ?

Green ninja

2013-08-03, 16:23
Przecież Kanada nie ma wojska :szczerbaty:
Nawet taka Polska ma 3x większą armie :lol:

piterek098

2013-08-03, 17:08
to nie jest czołówka. czołówką jest SAS, (jakaś meksykańska jednostka), oraz polski grom