18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania reklamowa- Pieniądze mogą pokonać raka

Detee • 2013-03-28, 22:12
Jakiś czas temu marnując swój jakże cenny czas przed telewizorem moim oczom ukazała się reklama promująca pewną fundację charytatywną Gdyby nie fakt, że dosyć sporo negatywnych słów naczytałem się o nich to po obejrzeniu "trailera" promującego ich działalność byłbym w stanie przekazać swój jeden procent na nich

Obejrzyjcie bo materiał całkiem fajnie zrealizowany. Może nie na sadola ale warto docenić pomysłowość jak i wykonianie :terror:

Pozdro sadole


Pan_Prokurator

2013-03-30, 01:54
pewnie reklama, jak juz dopuszczona do TV, zostanie zakazana przez Radę Pięciu za zbytnią agresję

antropoid

2013-03-30, 10:31
Cytat:

iestety ogromna część chorób jakie niszczą ludzi są stworzone w warunkach laboratoryjnych.. głupi przypadek, że jakimś cudem trafiają w świat i ktoś ma na to leki...



Znaczy się... jakie konkretnie?

greesha

2013-03-30, 11:22
Archive - Fuck you, polecam wersje LIVE



trzeba przyznac, ze efekty specjalne prawie dorownuja smokowi z wiedzmina !

Janeo

2013-03-30, 11:34
Ja się zastanawiam, skoro ich mottem jest zdanie "Pieniądze pokonają raka" To ciekawe ile ich kosztował pan grafik komputerowy/animator który stworzył całą tę reklamę. Zamiast robić taką reklamę (taka krótka kosztuje pare tysi) mogli dać tę kasę na chorujących na raka. OT paradoks

czaspogardy

2013-03-30, 12:49
Przypomina mi się odcinek south parku w którym naukowcy odkryli, że lekarstwem na HIV jest zastrzyk z pieniędzy.
Fundacje oczywiście lecą w ch*ja, ale to nie zmienia faktu, że poziom realizacji reklamy jak na polskie warunki jest zajebisty. Przynajmniej robi wrażenie, kiedy ma się w pamięci reklamę Warszawy w ramach jakiegośtamprojektu gdzie przez miasto biegł stylem pseudo-freerun typ z permanentną erekcją i nie było generalnie wiadomo o co k***a chodzi.

DragonShade

2013-03-31, 20:13
Co wy chcecie, fajna muzyka. Jak pierwszy raz widziałem w telewizji to aż podgłosiłem, bo nie byłem pewien czy tam napewno jest ,,So fuck you anywaaaaaay".

Ale mi sie podoba :)

Janeo napisał/a:

Ja się zastanawiam, skoro ich mottem jest zdanie "Pieniądze pokonają raka" To ciekawe ile ich kosztował pan grafik komputerowy/animator który stworzył całą tę reklamę. Zamiast robić taką reklamę (taka krótka kosztuje pare tysi) mogli dać tę kasę na chorujących na raka. OT paradoks



Bo to przekazanie kilku tysięcy i tak gówno da. Lepiej zrobić dobrą reklame i zgromadzić większą liczbe zainteresowanych osób zdolnych do pomocy niż dopłacać na własną rękę