18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kalle Rovanperä

Ra...........og • 2010-04-04, 00:24


8-letni mistrz WRC

mcmt

2010-04-04, 15:14
Fajnie ma... Fajnych starych ma... Mnie moi w tym wieku wyslali do szkoly muzycznej :-/ :evil:

"A moglem pojezdzic..." ;-)

Mnich

2010-04-04, 16:52
Ha... ja mialem w wieku 10 lat gokarda, w wieku 14 lat juz przesiadlem sie na auto a teraz oprocz mojego Rexa (Opel Rekord C z 68 roku ) planuje skladaka z bebechami od subaru tylko inna buda. Chciec znaczy moc, nieprawdaz ? :)

matx

2010-04-04, 17:41
grauper napisał/a:

matx - gdyby dali ci takie auto ieku 8 lat to bys siedizał jak debil i popierdyał pod nosem jak to zazwyczaj robią dzieci w samochodzie ;)


chyba nie zrozumiales mojego posta.. ten dzieciak jak widac nie siedzi i nie popierduje pod nosem tylko zapie**ala po sniegu. Chodzi mi o to, ze jak jakis dzieciak lubi moryzacje i mu dasz karta jak ma 4 lata i widac, ze ma smykalke do tego to w wieku 8 lat i takim "wrc" bedzie jedzil..
Jesli ty w wieku 8 lat popierdywales w samochodzie zamiast pytac ojca do czego sluza biegi, pedaly i nie chciales jezdzic, chociazby na kolanach i ruszac kierownica to teraz nie dziwie sie dlaczego tylu "niedzielnych kierowcow" jest na ulicach.

stary_pulpet

2010-04-04, 19:06
heh ja pamiętam jak jeszcze do przedszkola chodziłem, to wybiegałem na drogę (mieszkam na wsi), na przeciw wracającemu z pracy tacie i siadałem mu na kolanach i "jechałem" ;D złote czasy...

Ra...........og

2010-04-04, 19:08
stary_pulpet napisał/a:

wracającemu z pracy tacie i siadałem mu na kolanach i "jechałem"


A dostawałeś później snickersa?

grungeofil

2010-04-05, 01:12
A to przech*j!Zobaczymy c oz nim będzie za 10 lat.
Jeśli znajdą się dla nas dawcy wątroby...