18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kakaowa fotka

eL_AdameK • 2011-06-24, 23:04

Chłopaki mieli ubaw

Tymon

2011-06-25, 10:55
Głos jak z filmiku "Mucha nie siada", Ale za pomysł browarek leci:D
Dałbym ze 100 browarów, żeby zobaczyć miny tych ku*asów za biurkami po otrzymaniu takiej fotki!!
I tak trzymać!! :D

Sradowazy

2011-06-25, 11:08
@Velture

"Boże. Widzisz to i nie grzmisz.

j***ne w p*zde gimbuso-licealisto-pojeby
Kupiły se fure za 1k zł i odpie**alaja.

Skończcie w rowie albo lepiej na drzewie i na harda a nie j***ne pokemony na sadistica. "


Powiedział gimbus do kolesi którzy maja jakieś życie po za monitorem ...

@spiepszaj_dzbanie

"ci to pewnie walą gruchę "na nieznajomą"
(siadasz na ręce na 15 minut, po czym trzepiesz kapucyna) "

Powiedział początkujący gimbus który chce zabłysnąć i zebrać dużo piwek ale nie wie jak wiec wrzuca czerstwy teksik ...

MyBijaCZ

2011-06-25, 11:08
Velture napisał/a:

Boże. Widzisz to i nie grzmisz.

j***ne w p*zde gimbuso-licealisto-pojeby
Kupiły se fure za 1k zł i odpie**alaja.

Skończcie w rowie albo lepiej na drzewie i na harda a nie j***ne pokemony na sadistica.




A ty co, zazdrościsz im że sam na to nie wpadłeś?
Chłopaki dobry żart zrobili, jeszcze czegoś takiego nie widziałem, ale ten chłopak z głosikiem jak piskle to mnie rozwalił...


O k***a, o k***a...

maksik

2011-06-25, 11:31
@up.

Oni zdeformowali głos komputerowo żeby CBŚ nie namierzył ich ;D

Pomysł zajebisty mieli to fakt ;d Tylko czemu punto cabrio żółte. Nikt z jajami na to nie wpadł ? nie wierze k***a.

kras

2011-06-25, 11:43
Przypuszczalnie nie tak trudno będzie określić gdzie ten radar się znajduje a i żółtych punto cabrio w naszym kraju pewnie za dużo nie jeździ...

fejzez

2011-06-25, 12:58
ja pie**ole głos zmieniać zakrywać i twarze żeby dupe do fotoradaru pokazać :facepalm:

lotnik_1

2011-06-25, 13:43
głos jak rysio peja

DaKuz

2011-06-25, 13:46
Czytam te komentarze typu "j***ne gimbusy" i mnie krew zalewa wy macie po 40 lat i nie umiecie się bawić...

bolol5

2011-06-25, 13:55
hmm.Poco zaklejają tył skoro 1 fotka robi zdjecie przodu a druga tylniej rejestracji którą zasłaniają dupą.Albo sie nie znam.

DaKuz

2011-06-25, 14:00
@up Może zasłonili obie tylko film nie zawiera:)

typczan

2011-06-25, 14:21
Ale debile. Podwyższają dźwięk, żeby ich nie rozpoznali, a wystarczy, że się ten dźwięk teraz obniży :D

ma...........ar

2011-06-25, 14:42
kurdę za blisko stanął, rejestracja zaklejona, i tak by nie było auta poznać, trzeba było stanąć z 10m od radaru, a tak będzie rozmazane

m4fiu

2011-06-25, 17:08
dzieciaki przed mutacja mialy dobry pomysl :D
ch*j w taka sama dupe hejterom, dla ktorych szczytem dowcipu jest przykleic komus na plecy kartke z napisem kopnij mnie

ssiwy

2011-06-25, 20:02
Velture napisał/a:

Boże. Widzisz to i nie grzmisz.

j***ne w p*zde gimbuso-licealisto-pojeby
Kupiły se fure za 1k zł i odpie**alaja.

Skończcie w rowie albo lepiej na drzewie i na harda a nie j***ne pokemony na sadistica.



Ty pewnie nawet takiej fury nie masz, a skoro twierdzisz, że kosztowało 1000zł to pewnie nie kminisz nawet co to za auto jest i ile kosztuje. JEBAC HEJTEROW TWOJEGO POKROJU.


wodzwioski napisał/a:



ale ch*j miał głos ;o



Bystrością nie grzeszysz. Poczytaj sobie komentarze pod swoim i zrozum, że są programy(których nazwy nawet byś poprawnie nie przeczytał) które pozwalają na zmianę barwy głosu.

maxiu

2011-06-26, 13:37
W dalszej części filmiku z budki z fotoradarem wychodzi murzyn, który robi te zdjęcia i zapina gościa w dupę.