18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ppkm

2014-04-01, 14:26
Czyli te czarne malowanie w okół oczu robią sobie gównem?

nowynick

2014-04-01, 14:29
Majewski to dno totalne. Kto to w ogóle ogląda?

crystaldragon

2014-04-01, 14:33
@up nikt, dlatego zdjeli go juz kilka lat temu.

nowynick

2014-04-02, 09:40
crystaldragon, znaczy, że nie oglądam tv już kilka lat? No fakt, że nie mam pojęcia, która trwa edycja mam talent czy you can dance i też fakt, że mam na to totalnie wyj***ne. Za to poleciłbym parę pozycji:

-"Pan lodowego ogrodu"-Grzędowicz (jak i wszystko co w ogóle Grzędowicz napisał!)
-"Achaja" Ziemiański
-"Homo bimbrownikus" Pilipiuk
-"Czerń" Kossakowska
-wszystko Piekary o pewnym inkwizytorze sadyście-detektywie

Przeczytacie cokolwiek z ww. a wyjebiecie telewizor za okno :!:

ulifont

2014-04-02, 21:36
Majewski to jedyny człowiek, ktory sam sobie jest w stanie wręczyć order uśmiechu


Sylarr

2014-04-03, 15:55
Tak też metale myją głowę.

mazurpl

2014-04-03, 16:10
@ulifont

I to byłoby kurewsko śmieszne.

Bialy_Mis

2014-04-03, 19:22
nowynick napisał/a:

crystaldragon, znaczy, że nie oglądam tv już kilka lat? No fakt, że nie mam pojęcia, która trwa edycja mam talent czy you can dance i też fakt, że mam na to totalnie wyj***ne. Za to poleciłbym parę pozycji:

-"Pan lodowego ogrodu"-Grzędowicz (jak i wszystko co w ogóle Grzędowicz napisał!)
-"Achaja" Ziemiański
-"Homo bimbrownikus" Pilipiuk
-"Czerń" Kossakowska
-wszystko Piekary o pewnym inkwizytorze sadyście-detektywie

Przeczytacie cokolwiek z ww. a wyjebiecie telewizor za okno :!:



Fajne pozycje, ale jeśli chodzi o Pilipiuka to tak samo jak w przypadku Piekary można śmiało polecić wszystkie książki o przygodach Jakuba Wędrowycza:)

viron

2014-04-04, 02:04
Ano nie ma to jak dobra porcja bimberku na landyrynkach, brakuje jeszcze kiedy bóg zasypia i zoroaster, gwiazdy umierają w milczeniu Dębskiego, oraz kilka książek Ćwieka;)

bart3q

2014-04-04, 08:06
Wiedźmin k***a!

Camel_06

2014-04-04, 18:21
Ziemiański pisze tylko o dupach, chlaniu i szczaniu na siebie samego, a braki w słownictwie nadrabia wulgaryzmami. Niby fajnie, ale co za dużo to nie zdrowo, czytałem 3 pierwsze tomy Achai dwa razy, i przy drugim wkurzało mnie to nawet bardziej niż za pierwszym. k***a na k***ie, gorzej niż na przerwie w gimbazie, ile można. I jego pomysły są zwyczajnie idiotyczne, typu spódniczki mini jako część munduru, "bo wygodniej siedzieć w siodle". k***a. Pierwszy tom jest dobry i całość zapowiadała się nieźle, ale w trzecim bite są szczyty głupoty i książka nie ma chyba więcej niż kilka stron bez k***y.

Lepiej już przeczytać setny raz Sapkowskiego, niż raz Ziemiańskiego. Polecam też Jacka Dukaja, nie ma go na liście a jest w 100% wart poświęcenia mu uwagi i czasu.