18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kajman czarny

phrontch • 2019-05-16, 10:22
Kajman czarny (jacaré Açu) jest obecnie zagrożony wyginięciem. Szacunek dla przyrody czy życia ludzkiego to w Brazylii pojęcie obce




janlew

2019-05-16, 10:27
I bardzo dobrze niech wyginie, opcjonalnie po kilka sztuk do ZOO. Wielki gad, który przy rzece czeka na dzieci, jak najbardziej powinien być zapie**olony, choćby siekierą

Wiewór

2019-05-16, 10:38
Dam piwo tylko po to, żeby poszło na główna i ludzie widzieli, że Brazylia to jest największe gówno na świecie a Brazylijczycy to podludzie.

Oni wszyscy powinni być wysterylizowani jak koty co do jednego, żeby w humanitarny sposób pozbyć się tego plugastwa z Ziemi raz na zawsze. :roll:

Ca...........on

2019-05-16, 10:53

xnm

2019-05-16, 10:54
A na ch*j im te kajmany niech znikno my też mieliśmy w eurpie lwy, czy wilki, co teraz mamy je przywrócić?

r061071

2019-05-16, 11:06
szkoda gada ale nie wiemy czy wczesniej nie wj***l dziecka tego kolesa z siekiera/punk widzenia jest wzgledny prawda

poligon6

2019-05-16, 12:00
xnm napisał/a:

A na ch*j im te kajmany niech znikno my też mieliśmy w eurpie lwy, czy wilki, co teraz mamy je przywrócić?



Nawet nie wiesz ile jest wilkow w Polsce. Jak na razie odnotowano jeden atak na człowieka w zeszłym roku. Ale za to śmiało wpie**alają domowe burki i zwierzeta hodowlane. Zopleniło sie to dziadostwo gorzej niz bobry.

Wiewór

2019-05-16, 12:08
poligon6 napisał/a:

Nawet nie wiesz ile jest wilkow w Polsce. Jak na razie odnotowano jeden atak na człowieka w zeszłym roku. Ale za to śmiało wpie**alają domowe burki i zwierzeta hodowlane. Zopleniło sie to dziadostwo gorzej niz bobry.



No ile jest tych wilków? Bo z moich informacji są zagrożone wyginięciem.

woytasw

2019-05-16, 12:10
Wchodzi do głowy jednym uchem i wychodzi drugim - czyli kilof
Trzeba było szwagra zawołać

Wiewór

2019-05-16, 12:41
@up przecież w tym artykule piszą o pojedynczych sztukach i podkreślają, że nie są żądnym zagrożeniem... :roll:

janlew

2019-05-16, 12:42
Sorki, ale ja nie jestem żydem. A to zdjęcie, mimo iż używacie go nie świadomie przedstawia cebulaka (tej nazwy też używacie źle), czyli śmierdzącego cebulą i czosnkiem, typowego polskiego żyda z wielkim wyrośniętym od łgania nochalem i szelmowskimi oczkami.


poligon6

2019-05-16, 12:50
Abraxus napisał/a:

@up przecież w tym artykule piszą o pojedynczych sztukach i podkreślają, że nie są żądnym zagrożeniem...



No tak, tylko w miedzyczasie wilk zaatakował dziecko i jak widac wilki wchodzxa do miast. I od kiedy drapieznik nie jest zagożeniem? Wystarczy że trafi sie okazja, dziecko czy starsza osoba i ja zaatakuje.

No i te wilki w Poznaniu, niedługo jak dziki bedą chodzic po osiedlach.

Wiewór

2019-05-16, 12:51
poligon6 napisał/a:

No tak, tylko w miedzyczasie wilk zaatakował dziecko i jak widac wilki wchodzxa do miast. I od kiedy drapieznik nie jest zagożeniem? Wystarczy że trafi sie okazja, dziecko czy starsza osoba i ja zaatakuje.
No i te wilki w Poznaniu, niedługo jak dziki bedą chodzic po osiedlach.



To trzeba odstrzelić wszystkie psy bo na dzień dzisiejszy w Polsce jest więcej ataku domowych psów niż wilków.