18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kajak kaskader...

Halman • 2021-10-18, 07:16

oglądałbym bym godzinami tych cymbałów na motocyklach...

76magg

2021-10-18, 15:52
Przyczyna śmierci - Korona(wirus).

trytodie

2021-10-18, 19:10
JassiePikman i Hellman - nie jest tajemnicą, że żaden z panów nie kojarzy się z jakością tylko z ilością. Byle wrzucić, nazbierać wirtualnych piw i uzupełnić zapasy many do życia w wirtualnym świecie (tu bez żartu - kto normalny miałby czas na tyle wrzut). Co nie zmienia faktu, że wśród tej masy filmów znajdują się perełki. Poza tym gdyby nie oni można by sadola odwiedzać raz na parę dni żeby zobaczyć nowości, więc chwała im za to. Do poprawy zj***ne opisy i tytuły, bo ręce opadają, dziw bierze że banów za to nie ma, ale może nie łamią regulaminu. Nawet nie wiem jaki jest regulamin bo mam to w dupie.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-10-18, 19:31
trytodie napisał/a:

żaden z panów nie kojarzy się z jakością tylko z ilością. Byle wrzucić.....



Ale jakby każdy użyszkodnik wziął sobie do łba, że materiał musi być zacny, to na sadola warto byłoby wejść raz nas tydzień???
Bo byłoby dziennie 5 wrzutek.
Więc w czym problem, że wrzucają? h*jowe?
Wproweazić zasadę, że jak w 24H nie uzbierasz minimum, to z automatu wylatuje temat.

Anosa20

2021-10-18, 19:41
trytodie napisał/a:

JassiePikman i Hellman - nie jest tajemnicą, że żaden z panów nie kojarzy się z jakością tylko z ilością. Byle wrzucić, nazbierać wirtualnych piw i uzupełnić zapasy many do życia w wirtualnym świecie (tu bez żartu - kto normalny miałby czas na tyle wrzut). Co nie zmienia faktu, że wśród tej masy filmów znajdują się perełki. Poza tym gdyby nie oni można by sadola odwiedzać raz na parę dni żeby zobaczyć nowości, więc chwała im za to. Do poprawy zj***ne opisy i tytuły, bo ręce opadają, dziw bierze że banów za to nie ma, ale może nie łamią regulaminu. Nawet nie wiem jaki jest regulamin bo mam to w dupie.



Jak już to Halman...
A po drugie każdy wrzuca ile chce i ile może. Byle by materiał był świeży. Każdy ma różne hobby. Ktoś zbiera znaczki a inny piwa na Sadolu.

trytodie

2021-10-18, 20:47
Anosa20 napisał/a:

Jak już to Halman...
A po drugie każdy wrzuca ile chce i ile może. Byle by materiał był świeży. Każdy ma różne hobby. Ktoś zbiera znaczki a inny piwa na Sadolu.



I nie polemizuje z tym. Pochwaliłem panów za tą ilość bo dzięki temu, co wejdę to zawsze jest dużo nowości. Ale jednocześnie zdiagnozowałem ich problemy :mrgreen:
To nie jakiś portal wzajemnej adoracji żeby sobie ciumkać i schlebiać, trzeba się liczyć z krytyką :mrgreen: