18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kair: sąd skazał czterolatka na dożywocie

midnightc • 2016-02-20, 10:01
Sąd w Kairze skazał 4-letnie dziecko na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Chłopczyk został oskarżony m.in. o zabójstwo, zakłócanie porządku i niszczenie mienia publicznego. Wyrok opisał "The Jerusalem Post".

4-latek o imieniu Ahmed Mansour Karni został skazany razem ze 115 innymi osobami oskarżonymi o wzięcie udziału w zamieszkach sprzed dwóch lat. Protestowano wtedy przeciwko rządom prezydenta as-Sisiego. Oznaczałoby to, że Ahmed jako dwulatek dopuścił się zarzucanych mu czynów.

Mimo, że obrońcy przedstawiali sądowi akt urodzenia czterolatka oraz nagłośnili całą sprawę sędzia "nie przyjmował dowodów do wiadomości" - mówią adwokaci. - Sędzia nawet nie przeczytał akt - ocenia mec. Faisal a-Sayd.

Wyrok wywołał burzę w sieciach społecznościowych. Internauci krytykują egipski system prawny oraz powszechnie panującą korupcję - czytamy w "The Jerusalem Post".

źródło:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kair-sad-skazal-czterolatka-na-dozywocie/sgwqq8

I teraz narzekajcie mi na polskie sądy

InsaneHarv

2016-02-21, 15:32
W Polsce od założenia sprawy do wyroku chociaż doczekałby się pełnoletności...

cowboy

2016-02-21, 15:46
midnightc napisał/a:

I teraz narzekajcie mi na polskie sądy



czy ty k***a na prawde porownales w tej chwili Polske do Kairu? :samoboj:

kojocik

2016-02-21, 16:10
I bardzo k***ajegomac dobrze ! Taki przyklad od malego zeby byc grzecznym :)

Ma...........ke

2016-02-21, 16:29
I dobrze k***a j***ć ciapaków "zabić k***a tych ludzi". A tak serio dobry spoosób kiedyś rosja carska za bunty wywoziła ocalałych razem z rodzinami na sybir chodziło o to żeby potomkowie buntowników nie wzniecali na nowo buntów i jestem za buntowników do 3 pokolenia razem z lewakami i socjalistami zamykać w lochu i nie dawać nic jeść.

Lordzik92

2016-02-21, 17:40
Być może Kimowa Korea była zbyt sterylna do testów i władcy tego świata wybrali Egipt by zbadać jak zareaguje społeczeństwo na wprowadzenie kar za myślozbrodnie ;p

robokkkop

2016-02-21, 20:18
A ja mam 3 miesiące do odsiadki za to że sąd się pomylił lool

Fdslatghdlks

2016-02-21, 20:51
Zwyczajnie gościom w pierdlu brakuje małych chłopców, a żeby utrzymać się u władzy to trzeba smakowite kąski czasem podrzucić plebsowi. Ot tyle w temacie...

Samudaripen

2016-02-21, 23:07
Czy można ufać Onetowi oraz Jerusalem Post? Wiecie nalatywanie na kraje arabskie; ISIS(słusznie), Iran, Palestyna, to jeden z przewodnich tematów szeroko pojętego mainstreamowi. Czy naprawdę uważacie, że gdziekolwiek skazano by czterolatka na dożywocie? Nie sądzę.