18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapy i zwierzaki ciąg dalszy ...

~McSadol • 2024-03-01, 20:33
nawet się piesełowi wysrać nie da ...


PentagramOdDiabła

2024-03-02, 10:18
psotna_c*pka napisał/a:

Ścierwo nie ścierwo, pałą w łeb, do gara i na smalec kundla przetopić.



Ja pie**ole, że wam i Tobie psotna c*pko tekst o psach i przetapianie na smalec nie znudził jeszcze ..

vodka81

2024-03-02, 13:20
j***ne kacapskie gówno, po ch*j biorą te psy jak potem się nad nimi znęcają? co za dzicz

TwójCzarnyPan

2024-03-02, 13:22
Kacap, czy nie, na pewno życiowy nieudacznik, którego wszyscy jebią i nim pogardzają. Żeby odreagować wyżywa się na słąbszym od siebie. Czuje się panem choć przez chwilę.
Ciekawe, ilu jest takich na Sadolu.

vodka81

2024-03-02, 13:24
psotna_c*pka napisał/a:

Ścierwo nie ścierwo, pałą w łeb, do gara i na smalec kundla przetopić.



a ty taka poj***na od urodzenia czy od daty założenia konta na sadolu? bo cały czas tylko o tym smalcu gadasz, zrób, zjedz i spier.... aj się dalej o ten smalec

TwójCzarnyPan napisał/a:

Kacap, czy nie, na pewno życiowy nieudacznik, którego wszyscy jebią i nim pogardzają. Żeby odreagować wyżywa się na słąbszym od siebie. Czuje się panem choć przez chwilę.
Ciekawe, ilu jest takich na Sadolu.



więcej niż myślimy

SpeedyG

2024-03-02, 16:33
Tak to jest jak idioci trzymają pieski w bloku.

Cudak

2024-03-02, 20:46
Ludzki śmieć, nic więcej. Do utylizacji. Na ch*j to żyje?

eumaks

2024-03-03, 02:22
samspadaj napisał/a:

ale mnie to rusza! sam nie wiem dlaczego? cierpienie ludzi jest do zniesienia, a cierpienie zwierząt nie jest. DLACZEGO?!
jakby mnie ktoś po sk***ysyńsku zaprogramował żebym był takim oderwanym od rzeczywistości kiepem. KTO TO ZROBIŁ?
też tak macie?



no mnie nie, równo mnie to nie rusza tak jak ta zgwałcona w bramie czy ten młody przypalony w zeszłym roku

lacrimal

2024-03-03, 11:02
w kraju też pełno takich - ostatnio gość lał wilczura w centrum rudy śląskiej (nomen omen nowy bytom), pies był tak stary że ledwo na tylne łapy chodził, widziałem że gnojek tam siedzi i nigdzie się nie rusza - zadzwoniłem na pały - a oni do zwierząt nie jeżdżą, to zadzwoniłem bez nadziei na straż miejską, widziałem jak przyjechali - nawet szybko, godzinę mnie tam nie było ale popołudniu gość dalej tam siedział już bez psa tylko się żalił w kosmos 'psa mi zabrali'
Pewnie psa uśpią bo biodra miał wywalone, ale co ścierpiał z gnojkiem to mu już nikt nie odda.

ma_faja

2024-03-04, 09:10
samspadaj napisał/a:

ale mnie to rusza! sam nie wiem dlaczego? cierpienie ludzi jest do zniesienia, a cierpienie zwierząt nie jest. DLACZEGO?!
jakby mnie ktoś po sk***ysyńsku zaprogramował żebym był takim oderwanym od rzeczywistości kiepem. KTO TO ZROBIŁ?
też tak macie?



'też tak macie?' Nie.

Człowiek jest w stanie się obronić, zgłosić komuś/służbom, nie wiem k***a, zrobić cokolwiek wobec swojego ciemiężyciela. Pies ma uległą naturę i nie rozumie dlaczego jego właściciel się nad nim znęca dla zabawy. Dlatego najbardziej mi szkoda dzieci i zwierząt, bo nie są w stanie same się obronić.

bolego

2024-03-04, 19:39
samspadaj napisał/a:

ale mnie to rusza! sam nie wiem dlaczego? cierpienie ludzi jest do zniesienia, a cierpienie zwierząt nie jest. DLACZEGO?!
jakby mnie ktoś po sk***ysyńsku zaprogramował żebym był takim oderwanym od rzeczywistości kiepem. KTO TO ZROBIŁ?
też tak macie?



Ja tak nie mam. w twoim przypadku sa to prawdopodobnie zaniedbania z dziecinstwa, gdzie nie potrafiles wytworzyc silnej wiezi z innymi ludzmi, wiec zrobiles to z psem. Teraz projektujesz krzywde zwierzat jako krzywde kogos najblizszego. Jest to bambinizm i nie wiem czy jest to uleczalne.

Btw zauwazylem ze to jest domena ludzi skrzywionych z sadistica, gdzie krzywda zwierzat jest dla nich bardziej bolesna niz ludzka..