18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapskie zwyczaje drogowe ...

~McSadol • 2024-01-20, 13:10
uprzejmość przede wszystkim :mrgreen: :mrgreen: ....


lukas_21221

2024-01-20, 13:56
Tak powinno się robić z kazda k***a ktora wylazi na drogę i cos zaczyna pyszczyc

leonidkacap

2024-01-20, 14:07
do armii juz się nie nadaje

Lo...........cz

2024-01-20, 14:19
leonidkacap napisał/a:

do armii juz się nie nadaje


A jak nie? Do niedziałającego T-80 jako dowódca.

garota

2024-01-20, 14:32
lukas_21221 napisał/a:

Tak powinno się robić z kazda k***a ktora wylazi na drogę i cos zaczyna pyszczyc





kasiakamyczek napisał/a:

Haha, króciutko z agresorm



p*zdy. Jak się boicie komuś dać w ryj jak mężczyzna to lepiej nie używajcie samochodu do tego. W więzieniu niczym dupska nie obronicie a będziecie mieć wiele więcej sytuacji w których wam ktoś będzie cisnął jak małym p*zdeczkom.

bakus1233

2024-01-20, 15:54
garota napisał/a:

p*zdy. Jak się boicie komuś dać w ryj jak mężczyzna to lepiej nie używajcie samochodu do tego. W więzieniu niczym dupska nie obronicie a będziecie mieć wiele więcej sytuacji w których wam ktoś będzie cisnął jak małym p*zdeczkom.



A kim jest ktoś kto wyzywa innych od p*zd? Ja jestem zdania, że zemstę trzeba dostosować do swoich możliwości. Jak ktoś nie umie się bić to musi kombinować jak zgasić większego cwaniaka, wszystkie chwyty dozwolone, nie ma mowy o empatii w stosunku do takich śmieci. Oczywiście warto zrobić kalkulacje czy warto pchać się w konsekwencje pewnych działań. Jeśli chodzi o film, to reakcja raczej nieadekwatna do zachowania.

croyna

2024-01-20, 16:48
zrobił to, o czym wielu marzy a nie ma odwagi

mazga50

2024-01-20, 17:06
Jakiś nigga moment zadziałał? Spuchły jajka kierowcy bmw? Nasrał sobie w życiorys, ale tetrykowi pokazał...

Przecież to usiłowanie zabójstwa jest.

Ustanack

2024-01-20, 17:13
Ci rysku są k***a poj***ni

elim

2024-01-20, 17:50
Kacap w BMW to najgorsze połączenie.

pfefe

2024-01-20, 18:39
croyna napisał/a:

zrobił to, o czym wielu marzy a nie ma odwagi



Odwagę to akurat ma wielu ale myślą więcej niż 5 minut naprzód i wiedzą, że nie warto. Masz chwilę satysfakcji a potem czasem nawet lata kłopotów

MarS_80

2024-01-20, 18:56
Pipozdrapki kacapckie... Stan umysłu... :)

darek1234

2024-01-20, 19:19
bakus1233 napisał/a:

A kim jest ktoś kto wyzywa innych od p*zd? Ja jestem zdania, że zemstę trzeba dostosować do swoich możliwości. Jak ktoś nie umie się bić to musi kombinować jak zgasić większego cwaniaka, wszystkie chwyty dozwolone, nie ma mowy o empatii w stosunku do takich śmieci. Oczywiście warto zrobić kalkulacje czy warto pchać się w konsekwencje pewnych działań. Jeśli chodzi o film, to reakcja raczej nieadekwatna do zachowania.



I tą wypowiedzią bakus zjadł własny ogon ;)

LizTruss

2024-01-20, 21:46
Koles zj***ny na wielu płaszczyznach:

- koles, ktory do niego wyszedł to jakiś stary, garbatydziadzia, ktory mu wytlumaczyl cos co zaszło i spokojnie odszedł nie stwarzając zagrożenia dla życia czy zdrowia kierowcy bmw.
- koles dal sie nagrać
- ewidentnie z premedytacja usiłował zabić dziadka, nie wytlumaczy sie, ze go nie zauwazyl

Rosjanie to naprawdę zj***ny narod. Jak dobrze, ze siedza u siebie a nie przyjeżdżają do Polski po zasilki i robic rozpie**ol. Jakby tutaj sie zwalili w gigantycznej liczbie to pewnie by przywlekli ze sobą swoje k***y z hivem, kiłą i innymi chorobami wenerycznymi. Jakby wpie**olilj się do Polski z tymi zagrzybialymi k***ami to podejrzewam, że patrząc na dane mozna by zauważyć gigantyczny wzrost zachorowań w ciągu ostatnich 2 lat. Na szczęście nikt nie googluje : choroby weneryczne w Polsce, statystyki itd :D