18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapskie tłuki ...

~McSadol • 2022-08-07, 10:51
trenują opie**alanie przed wyjazdem na "misję specjalną " ....


Payan

2022-08-07, 11:05
Putler jest z nich dumny. Mają już zagwarantowany bilet na "misję specjalną".

dżonyłojlker

2022-08-07, 11:24
Zrobili włam, żeby zaj***ć kilka paczek chrupek o smaku keczupowym :ubawdolez:

Tak, wiem, że to nie chrupki. Kacapki po prostu mieli paczuszkę do odebrania, ale cieć się schlał i pozamykał dziuplę.

Sawix

2022-08-07, 19:02
Oni zjebote umysłową mają w genach

Dzisiaj

2022-08-07, 22:12
Kacapy niech robia syf u siebie! BArdzo k***a dobrze. Im gorzej u nich tym lepiej dla nas - tak? Jasne, ze tak. Przynajmniej nie zjezdzaja do Polski jak karaluchy i nie ciagna socjalu rujnujac nasza gospodarke. Nie wpie**alaja sie z bachorami do przedszkoli, szkol i nie wjebuja sie do lekarzy - NIE PLACAC ZADNYCH skladek...
Nawet jesli wychwalaja Lenina/Stalina/Putina - robia to k***y u siebie a nie bujaja sie w NASZYM kraju wychwalajac morderce niewinnych Polakow.

humalien

2022-08-07, 22:32
Chociaż któryś pomyślał by o jakiejś torbie czy plecaku xd

zlaskipanskiejbozydarr

2022-08-08, 00:57
Dzisiaj napisał/a:

Kacapy niech robia syf u siebie! BArdzo k***a dobrze. Im gorzej u nich tym lepiej dla nas - tak? Jasne, ze tak. Przynajmniej nie zjezdzaja do Polski jak karaluchy i nie ciagna socjalu rujnujac nasza gospodarke. Nie wpie**alaja sie z bachorami do przedszkoli, szkol i nie wjebuja sie do lekarzy - NIE PLACAC ZADNYCH skladek...
Nawet jesli wychwalaja Lenina/Stalina/Putina - robia to k***y u siebie a nie bujaja sie w NASZYM kraju wychwalajac morderce niewinnych Polakow.



Styl ryj onuco, gdyby nie zj***nie umysłowe ruskich śmieci, Ukraińcy siedzieliby u siebie.

support3

2022-08-08, 16:44
dance4life napisał/a:

Az wracaja wspomnienia ;D



Patrioci od bąkiewicza? - jak nikt nie patrzy to "pie**olę tą flagę"