18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski ojciec ...

~McSadol • 2022-07-31, 15:17
zwraca uwagę koledze syna .. :mrgreen:


SirMajkel

2022-08-01, 00:09
młody jak podrośnie to się zemści.

senpuu93

2022-08-01, 01:45
Kot_Schrodingera napisał/a:

Właśnie na odwrót jest. Ci którzy nie są bici najczęściej na takich wyrastają.



Nieźle Cię pok***iło ziomek.

Zasysacz

2022-08-01, 02:54
Wujeked89 napisał/a:

Od wymierzania kary są rodzice a nie obce barany, to rodzic powiem dostać po ryju za smarka...



Ja pewniej właśnie wychowania rodziców zabrakło to ktoś innym musiał się tym zająć.

Danielitto

2022-08-01, 06:11
Co za j***na kacapska szmata. Jak by to moje dziecko było skakał bym mu po głowie.

nebelwerfer

2022-08-01, 10:34
Kurisu napisał/a:

Powinniśmy napie**alać po ryju za gównoposty na sadolu.



kto będzie napie**alał tych co będą napie**alać?

htp

2022-08-01, 10:48
Danielitto napisał/a:

Co za j***na kacapska szmata. Jak by to moje dziecko było skakał bym mu po głowie.



Nic złego nie robi, to tylko specjalna akcja wychowawcza, a nie żadne bicie dziecka.

lacrimal

2022-08-01, 11:49
Danielitto napisał/a:

Co za j***na kacapska szmata. Jak by to moje dziecko było skakał bym mu po głowie.



nie sap już - dobraliście się z ruskiem

tigerqaz

2022-08-01, 15:18
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.



A ty co r*chasz się z kacapami ???
Bo widzę że się podobało :D

eLzar

2022-08-01, 19:38
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.



Masz tu rację kolego.
Ten film jest stary bo gdzieś krążył po czeluściach internetu.
Tu sytuacja była taka, że te gówniaki gnębiły jego syna więc poszedł wyprostować sprawę jak widzimy bardzo zręcznie;)

Rob3rt88

2022-08-01, 23:39
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.





pie**ol co chcesz, prosto w morde mlodego strzela wiec jest ku*as.
rozumie po gowniakowym lbie przyjebac, nawet bym klaskal ale nie po mordzie. niech kozak skacze tak rownego jak chce bo mordzie bic !

Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.



Jebac tych co przytakuja temu komentowi !
jebaka silny taki po mordzie strzelac gnojowi to niech rownemu sobie tak skoczy!

Mlody odj***l to w leb zasluszyl i bym nawet klasak jak bo lbie by walil ale po mordzie dla dzieciaka ?
kutwa

Adae

2022-08-02, 00:09
Dziecka dwoma strzalami nie ubil, dajcie mi ich czterdziestu.

TheBadFrog

2022-08-02, 14:40
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.



To się idzie i tłumaczy ojcu dziecka a nie dzieciaka bije. Też pewno jesteś taką p*zdą że obce dziecko byś pobił zamiast jego starego bo tam to by było szybkie KO dla Ciebie xD

LubelskiCebularz

2022-08-02, 15:04
Może to ty masz patolu gówno zamiast mózgu.
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.




to...........10

2022-08-02, 16:14
Zarejestruj napisał/a:

Co ty pie**olisz mule, ch*j wie co gówniak mówił i może reakcja była adekwatna. Młody został szybko naprostowany po lewackim wychowaniu.



Oho! Zwolennik prawilnego tłuczenia nam się tutaj pięknie rozbeczał :D