18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski miłośnik zwierząt ...

~McSadol • 2023-04-17, 19:42
na końcu widok tego nowosybirskiego zjeba ..


Jarema_W

2023-04-17, 23:31
alojz napisał/a:

nie dawać piwa, niech ch*j przepadnie w odmętach internetu, na wieki



Przekonałeś mnie.
piwo leci

:lol:

Beale

2023-04-18, 00:25
Wieśniak jest do utylizacji

Ro...........ic

2023-04-18, 00:50
Nie chcę tego nawet włączać.

0rion

2023-04-18, 01:07
a idz ty w p*zdu nawet tego nie ogladam :-/

Puncherfaust

2023-04-18, 02:01
Ciężko oceniać, każdy mógł się urodzić w jeszcze gorszym życiorysie niż np. Ted Bundy czy Kukliński. Także nie oceniajcie także mnie, bo pewnego dnia dopadnę kogoś takiego i go nie zabije, ale wyrwę mu język, wydłubie oczy, przebije bębenki i przetrącę kręgosłup w taki sposób że będzie już do końca swoich dni patrzył w próżnie własnych myśli bez jakiegokolwiek zmysłu z zewnątrz poza dostarczaniem tlenu przez nos.

WiedzmaZapas

2023-04-18, 03:27
A ja się mogę założyć, że to te upadlińskie k***y. Jak nie znacie tych pie**olonych pasożytów morderców to nie mój problem, obyście się przekonali na własnej skórze jacy wasi "bracia" są naprawdę. Urządzili nam drugi Wołyń w Polsce i cały o tym wie a j***ne przygłupy poljaczki proupadlińskie nie? Żałosne i śmieszne, nawet wam k***a nie współczuję tego braku mózgu. Jakim zjebem trzeba być żeby wierzyć w proupadlińską propagandę? Ja pie**ole, to nawet żołnierze potwierdzają, że ta rakieta co u nas spadła była od upadlińców. Ja pie**ole no brak k***a słów, j***ne upośledzone wodogłowia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

darek1234

2023-04-18, 03:57
WiedzmaZapas napisał/a:

nawet wam k***a nie współczuję



... powiedział potomek kacapSSkich bandytów, którzy od wieków mordowali Polaków

uFo125

2023-04-18, 07:58
No i piwerko leci a nie ch*jowe materiały pedofili o maltretowaniu dzieci

Janko

2023-04-18, 08:43
Powinni ch*ja zbiorowo wyr*chać w dupę wj***ć mu k***a granat w dupę odbezpieczyć i powiesić sk***ysyna na lampie ulicznej

Puncherfaust napisał/a:

Ciężko oceniać, każdy mógł się urodzić w jeszcze gorszym życiorysie niż np. Ted Bundy czy Kukliński. Także nie oceniajcie także mnie, bo pewnego dnia dopadnę kogoś takiego i go nie zabije, ale wyrwę mu język, wydłubie oczy, przebije bębenki i przetrącę kręgosłup w taki sposób że będzie już do końca swoich dni patrzył w próżnie własnych myśli bez jakiegokolwiek zmysłu z zewnątrz poza dostarczaniem tlenu przez nos.



Uważaj ch*jku żeby tobie ktoś czegoś takiego nie zrobił bo wtedy będziesz myślał w próżni jakie to miałeś plany

:-)

ratford

2023-04-18, 09:56
jak zwykle sadolowi miłośnicy dzieci i piesków się zlecieli, ja pie**ole, żenada.

Latissimus

2023-04-18, 10:08
Wiadomo dlaczego sie targnął na życie?

Wiewór

2023-04-18, 10:29
Ruscy rozstrzeliwują nawet dzieci a wy sie oburzacie ze psu mordują?
Oni nie maja szacunku dla żadnego życia.

Polak1988

2023-04-18, 12:25
Mam nadzieję,że k***ę następnym razem zobaczymy na hardzie i ,że zdechnie k***a w męczarniach.j***ny k***a śmieć,cwe* ha tfu na takie ściera.Pod celą takie k***iska się jedzie na ostro