18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski kozaczek z petersburga...

Halman • 2023-02-09, 02:29

nie wiedzieć czemu nak***ia innych poborowych...

marcintutbxl

2023-02-09, 05:45
Niech sie wyszaleje Wańka przcież niebawem i tak zdechnie gdzies na polach Ukrainy .

Lupa

2023-02-09, 06:27
Nak***ia, bo czuje że to jego ostatnie nak***ianie. Potem już tylko jego będą nak***iać. To taki mechanizm obronny tego śmiecia.

BambiPMT

2023-02-09, 07:44
Czekam na fotkę albo filmik w dziale Ukraina.

kapelan_szturmowy

2023-02-09, 08:29
Patton po wojnie z niemcami chciał zrównać z ziemią komunizm i całe ZSRR. Nie pozwolono mu, i oto skutki. A szkoda, nie byli byśmy pod radzieckim zaborem, być może bylibyśmy potęgą gospodarczą, a teraz Put-in z Kadyrowem nie niszczyliby świata i nie oglądalibyśmy tego kacapa na filmiku....

Arathnmor

2023-02-09, 09:48
Pójdzie z nimi do okopu i wypomną mu to serią w plecy.

smc

2023-02-09, 09:59
Pojdzie do paki i go przecwe*ą...


Tam lubią takich prawilnych

jbćTalmud

2023-02-09, 10:02
W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.

chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński

zbigniewz

2023-02-09, 10:05
Widać że się bije bo ma duże łapy

Wiewór

2023-02-09, 10:09
Tak się rwie do walki to w onuce go i pod Bahmut. Wykaże się.

envy13

2023-02-09, 10:09
kapelan_szturmowy napisał/a:

Patton po wojnie z niemcami chciał zrównać z ziemią komunizm i całe ZSRR. Nie pozwolono mu, i oto skutki. A szkoda, nie byli byśmy pod radzieckim zaborem, być może bylibyśmy potęgą gospodarczą, a teraz Put-in z Kadyrowem nie niszczyliby świata i nie oglądalibyśmy tego kacapa na filmiku....



"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami." -Patton

Alonso

2023-02-09, 10:36
Typowy chwast.

PierógZmięsem

2023-02-09, 10:58
jbćTalmud napisał/a:

W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.
chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński



Jak rozpoznać idiotę, proszę bardzo

envy13

2023-02-09, 11:10
jbćTalmud napisał/a:

W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.
chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński



Ale ty k***a głupi.. myślisz że polacy to święty naród? pogrom w Jedwabnem,Szczuczynie,Radziłowie... mówi ci to coś?
Żaden ale to żaden k***a naród nie jest święty