18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapiątka bawią się w atak drona...

Halman • 2023-08-07, 13:52

rośnie nowe pokolenie sp***olin...

Antypolak666

2023-08-07, 14:07
Najlepsza zabawa, tez zawsze napie**alalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.

mygyry

2023-08-07, 14:15
Miałem nadzieję, że jednego kacapa wyjebią przez okno

pytolsky

2023-08-07, 14:23
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napie**alalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



Pod waszym skłotem co najwyżej kolega koledze ch*jem w dupie może zaparkować, a nie jakiekolwiek auto. Marne prowo.

Halman

2023-08-07, 15:38
Antypolak666 napisał/a:

Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



oooo,, w końcu zbanowali tego imbecyla co nawet kija w mrowisko nie potrafi włożyć...




Polak1988

2023-08-07, 16:15
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napie**alalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



witamy homokomando.

Raider

2023-08-07, 18:11
W każdym kraju dzieciak bierze przykład ze swoich rodziców
Jak jeest wychowywany taki jest lub będzie

Batman_

2023-08-07, 22:19
Na ch*j to tu wrzucałeś ???

Amasimar

2023-08-07, 22:35
Za dzieciaka mój ziomek odj***ł podobną akcję. Z 8 piętra zrzucił woreczek z wodą trafiając idealnie w szyberdach. Jebło tak jakby bomba wybuchła, miał potem za to sprawę w sądzie ale szybę odkupił i sprawa umorzona. Ahh tyle lat minęło

LizTruss

2023-08-07, 23:41
Kanapy rzucają w swoje samochodu U SIEBIE. UKRAINSKIE male ścierwo rzuca kamieniami w POLSCE w POLSKIE samochody.

Zjabane kanapy przynajmniej robia syf U SIEBIE.

0dbytBiskupa

2023-08-07, 23:51
Na pewno wyedukowani na filmikach z Ukrainy na jakimś ruskim sadolu.

Amasimar napisał/a:

Za dzieciaka mój ziomek odj***ł podobną akcję. Z 8 piętra zrzucił woreczek z wodą trafiając idealnie w szyberdach. Jebło tak jakby bomba wybuchła, miał potem za to sprawę w sądzie ale szybę odkupił i sprawa umorzona. Ahh tyle lat minęło


A mój kumpel rzucał ziemniakami z 11 piętra i rozj***ł komuś szybę w kaszlaku. Nie złapali go, miał szczęście.
Dzieciaki są z definicji poj***ne.

mazga50

2023-08-08, 19:12
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napie**alalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



Bieda umysłowa z każdych twoich wypocinek wyziera.