18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kacapiarska szarpaninka...

Halman • 2022-03-29, 12:45

murmańsk w coraz mniejszej rosji... :-D

Watermelon

2022-03-29, 13:00
Nie oglądać, nic tu sie nie dzieje, stracone 44 sekundy tylko. Spamer poczekalni znowu gowno wstawia.

Dzisiaj

2022-03-29, 13:03
przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpie**alajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd

Halman

2022-03-29, 13:05
Dzisiaj napisał/a:

przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpie**alajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd


małą nieścisłość, ruska agentura przenika jako uchodźcy dosłownie w setkach jak nie tysiącach do całej europy, głównie polski.

Hexagon

2022-03-29, 13:09
Dzisiaj napisał/a:

przynajmniej siedza na dupie u siebie i nie zalewaja Polski wpie**alajac sie w kolejke po mieszkanie, do lekarzy, w urzedach itd



no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie :) )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany :) ))

Halman

2022-03-29, 13:43
Hexagon napisał/a:

no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany ))



bardzo dobra wypowiedź. :ok:

pytolsky

2022-03-29, 14:20
Skubany rzucił nim jak ścierką

nebelwerfer

2022-03-29, 15:31
pytolsky napisał/a:

Skubany rzucił nim jak ścierką



właśnie ten gość na końcu jest najlepszy. Ni ch*j nie widział całego zajścia bo się nigdzie na filmie nie pojawia oprócz momentu gdy wchodzi tam za tym typkiem po raz ostatni żeby go za ucho targnąć :D czyli summa summarum zobaczył typka który wychodzi ze sklepu jakiś podniecony niezdrowo, zerka że aferka więc patrzy za nim :D i jak się już upewni kto jest agresorem to jeb typem o glebe. Piękna postawa.

djoshin

2022-03-29, 19:17
wilk i zając wymiata

brylski11

2022-03-29, 20:41
To break-dance czy walka ??

Dzisiaj

2022-03-29, 23:31
Halman napisał/a:

małą nieścisłość, ruska agentura przenika jako uchodźcy dosłownie w setkach jak nie tysiącach do całej europy, głównie polski.



tak k***a ja jestem np. takim ruskim agentem bo wk***iam sie jak ukry wbijaja do apteki i dostaja lek na recepte - bez recepty, jak ukry dostaja mieszkania i nie byli scigani za kagance a na polakow do ostatniego dnia trwalo polowanie przez mundurowe psy.

nie trzeba szukac po internecie i sluchac opowiadan, kolegi siostry brata kolezanki matka... z pierwszej reki relacja :

stary nadziany ukrainiec przyjety jako biedny uchodzca. sp***olil z terenow oddalonych od najblizszego ruska o 5.000km. W dniu w ktorym uslyszal o nadawaniu PESEL - ZARZĄDAŁ : wizyty o 3 specjalistów oraz przeglądu i naprawy uzebienia. Wk***il sie i nie chcial przyjac do wiadomosci, ze to tak nie dziala.

Hexagon napisał/a:

no nie u siebie tylko na Ukrainie i siedzą na dupie tylko dostają po dupie )))
ajka chce sobie poprawić humor to sprawdzma jakie mają straty .. i juz dzięń udany ))



ja pie**ole :homer: ch*ja wiesz co sie dzieje, skoro ocenzurowali ruskich. Wg ukraincow - ruscy stracili 3 okrety wojenne :D i traca z 5 milionow zolnierzy dziennie. k***a przez 2 lata byles karmiony zj***nymi statystykami covidowymi w ktore wierzyles? Teraz wieszysz w satystyki propagandowe? Tak naprawde ch*jA wiemy co gdzie i jak...

skywalker75

2022-03-30, 08:54
Dzisiaj napisał/a:


ja pie**ole ch*ja wiesz co sie dzieje, skoro ocenzurowali ruskich.



nie no, ch*ja, to akurat wiem, że masz ruskiego w gardle :) ))))

Dzisiaj

2022-03-31, 11:07
skywalker75 napisał/a:

nie no, ch*ja, to akurat wiem, że masz ruskiego w gardle ))))



pomyliles komentarze z smsem do swojego ojczyma