18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap umiera w szpitalu

OxY • 2017-11-24, 15:38
Wideo opublikowane w środę pokazuje kacapa ze Smoleńska wbijającego na szpitalny korytarz, którego każdy ma w piździe. Następstwem 20 minutowej ignorancji rannego bolszewika jest śmierć :dead:


e555

2017-11-24, 22:23
OxY napisał/a:

Następstwem 20 minutowej ignorancji rannego bolszewika jest śmierć :dead:



Nie to, że się jakoś szczególnie czepiam, ale to co napisałeś oznacza, że przez 20 minut kacap zachowywał się jak ignorant, a nie że wszyscy mieli go w dupie...
:lodowka:

Musashi_Miyamoto

2017-11-24, 22:48
Średnia życia w cudownym raju stworzonym przez FSB wynosi 50+ to też czasami Ruskie Trolle zachwalają że w Rosji tak wcześnie przechodzi się na emeryturę... Słynne są też filmiki gdzie pokazuje się babcie które mają zaledwie 60 lat i już kompletnie nie kumają... Są jak warzywka gdzie u Nas to nie jeden 60 latek i zar*chać by umiał lepiej niż 20 latek i wryj nawet dać jeszcze da radę ;)

Płeć janlew
W 1:15 się poślizgnął i łeb se rozj***ł do końca. Było leżeć.

No nie do końca jest tak że w takiej sytuacji należy leżeć i się nie ruszać... Jak jest pomoc to pewnie ale jak pomocy niema to raczej te naturalne odruchy organizmu są po prawne.. A że nie są perfekcyjne to cóż... Natomiast ruch podtrzymuje lepiej funkcje życiowe... Leżąc łatwo a wręcz ultra łatwo i przyjemnie... Odpływamy... Adrenalina zanika... jest coraz ciszej i spokojniej...

dziobak90

2017-11-24, 23:26
A ostatnio w radiu słyszałem jak się użalali nad tym, że ukraińscy lekarze mają duży problem ze znalezieniem pracy w Polsce. Już teraz wiem czemu...ja pie**olę.

kaelem

2017-11-25, 01:21
kamilkawka napisał/a:

@ nie pie**ol proszę Cię

Oho, kozak deceted! Panny, to chłop bez L Quattro, bez przeziębienia, bez kolki, bez urodzenia. Osobnik znający szpital z plotek. Bierta go na lokaja, na stajennego, na szofera! Bierta go na komandosa!

kopnijkota

2017-11-25, 03:02
Nawiał wiatr liści kupe
umarł rusek
i h*j mu w dupe.

Jorgen88

2017-11-26, 22:38
wk***ia mnie talkie postępowanie "lekarzy" w szpitalach, oby tak k***a z początku też tak miała!

mesjans

2017-11-26, 23:46
Wydaje mi się że był takim ścierwem że nikomu się nie marzyło by jego żywot trwał nadal.