18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap pod hipnozą...

Halman • 2020-08-20, 12:16

pomnażanie gotówki poprzez magiczne dmuchanie do portfela pod opieką specjalisty...

McQurwa

2020-08-20, 13:02
Ciekawe czy jak na Władomira natrafi, czy pójdzie jej tak dobrze

Barnellini

2020-08-20, 13:15
Jak te cygańskie mendy cokolwiek do mnie mówią to zdecydowanie odrzucam chęć rozmowy dorzucając do tego stek przekleństw. Wchodzenie w jakiekolwiek dyskusje z tym złodziejskim nasieniem jeszcze nigdy nie przyniosły nikomu nic dobrego.

Kostor

2020-08-20, 14:14
j***ny pasozyt. Cyganie to najwieksze pasozyty w PL, zaraz za ukraincami

zwierzak30

2020-08-20, 15:45
Pracował ze mną w UK Słowak z Kosic.Ma na imię Peter.
Bardzo spokojny,przyjazny,pracowity człowiek.
Jak tylko widział cygana,zmieniał się diametralnie.Był tak Wk***IONY że aż łzy napływały mu do oczu.
Pytałem czemu aż tak reaguje na ich widok.Zaproponował ażebym sobie wygoglował,Lunik IX Kosice Slovakia.
Mieszkali niedaleko tego osiedla.Już nie mieszkają.
Ojciec przyłapał cygański pomiot na swojej posesji. Teraz siedzi na wózku inwalidzkim,12 letnia (wtedy)siostra zgwałcona ,a brat już u św.Piotra.Oczywiście sprawców nie znaleziono.

Oto ww. osiedle.



cuurniprime

2020-08-20, 16:48
@up piwo za historię. A syf z filmiku wspaniały, liczyłem że gówniak dostanie w łeb wywalanym śmieciem ale cóż...

kampton

2020-08-20, 21:12
@zwierzak30

Jaki piękny cygański folklor jest przedstawiony na tym krótkim ale treściwym filmiku. :-D

trebles121

2020-08-20, 22:30
zwierzak30 napisał/a:

Pracował ze mną w UK Słowak z Kosic.Ma na imię Peter.
Bardzo spokojny,przyjazny,pracowity człowiek.
Jak tylko widział cygana,zmieniał się diametralnie.Był tak Wk***IONY że aż łzy napływały mu do oczu.
Pytałem czemu aż tak reaguje na ich widok.Zaproponował ażebym sobie wygoglował,Lunik IX Kosice Slovakia.
Mieszkali niedaleko tego osiedla.Już nie mieszkają.
Ojciec przyłapał cygański pomiot na swojej posesji. Teraz siedzi na wózku inwalidzkim,12 letnia (wtedy)siostra zgwałcona ,a brat już u św.Piotra.Oczywiście sprawców nie znaleziono.
Oto ww. osiedle.



Kiedys byl piekny zamek w Kosiciach, podpalili go cyganie, powinni smy ich wszystkich powybijac co do joty a nastepnie ruszyc na turcje poczawszy od niemiec

shoe5maker

2020-08-20, 22:37
zwierzak30 napisał/a:

Pracował ze mną w UK Słowak z Kosic.Ma na imię Peter.
Bardzo spokojny,przyjazny,pracowity człowiek.
Jak tylko widział cygana,zmieniał się diametralnie.Był tak Wk***IONY że aż łzy napływały mu do oczu.
Pytałem czemu aż tak reaguje na ich widok.Zaproponował ażebym sobie wygoglował,Lunik IX Kosice Slovakia.
Mieszkali niedaleko tego osiedla.Już nie mieszkają.
Ojciec przyłapał cygański pomiot na swojej posesji. Teraz siedzi na wózku inwalidzkim,12 letnia (wtedy)siostra zgwałcona ,a brat już u św.Piotra.Oczywiście sprawców nie znaleziono.
Oto ww. osiedle.



Po takiej akcji 2700 ton saletry może bym nie załatwił , ale z pół tonowy worek dało by radę w środku nocy zgubić z petardą w środku.

Romekburczymucha

2020-08-20, 23:15
shoe5maker napisał/a:

Po takiej akcji 2700 ton saletry może bym nie załatwił , ale z pół tonowy worek dało by radę w środku nocy zgubić z petardą w środku.


Po ch*j aż tyle. 5 litrów benzyny na początek i śmieci same się wypalą.

vass

2020-08-21, 04:41
Dobrze, że wstąpiliśmy do UE, ci co mieli polskie paszporty sp***olili do niemcowni po zasiłki :)

RYHOO

2020-08-23, 11:36
Trzeba przyznać , że idą z czasem brudasy - mieszkania przewiewne, od kilkunastu lat panuje moda na surowe zdobienia budynków zyja zgodnie z natura - nie chadza do sklepu - szczury i golabie same przylazą nie wyrzucaja smieci po lasach - prowadza selektywna degradacje kompostową. młode pokolenie szczesliwe i rozwija w sobie tę zgodnosc zycia z naturą.

j***ne eldorado - sa wolne pokoje jakies na sezon jeszcze?