18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap kacapowi kacapem ..

~McSadol • 2021-01-23, 21:45
Syf i tyle ..


JebacToGowno

2021-01-25, 12:05
czarnybombelek napisał/a:

Gdzie ty tam łbie widzisz obronę własną? Jak dla mnie to zwykły tępy pies co lubi zapie**olić komuś kopa, bo może



Czego Ty chłopie wymagasz od prewencji? Oni są od NApie**alANIA. Od tego są oni. Od tego są.
A tępym to trzba być żeby próbować z nimi dyskutować. To naprawdę trzeba być ciężkim ułomem.

Karboksylator

2021-01-25, 17:57
burn1878 napisał/a:

prewencyjnie to ja takich jak ty bym utylizował, by uchronić kolejne pokolenia od sp***olonych genów



ooo, obrońca uciśnionych się odezwał. obciągasz niemcom, ruskim, czy czeczenom?

lourayn

2021-01-25, 21:29
plastic napisał/a:

Zero pie**olenia, krótko i na temat, czyli utylizacja śmiecia z powodu stwarzania zagrożenia dla życia, zatem w 100% uzasadnione, choć można by było negocjować i wsadzić go do paki, ale k***a po co? Moment zagrożenia życia to najlepszy moment, bo zabijasz śmiecia w obronie innych ludzi i unikasz moralnego dylematu czy kara śmierci jest zasadna, czy nie. Obrona własna/innych to jedyny w 100% dopuszczalny moment, gdzie możesz zabijać jak leci, każdego, kto jest agresorem.



Jakim trzeba być przegrywem, żeby kopiować kogoś komentarz z innego filmiku, który dostał na nim dużo piw i liczyć na to samo. Komentarz brany stąd https://www.sadistic.pl/chinski-szantazysta-przeliczyl-sie-vt533375.htm

S.Cat

2022-03-05, 08:11
darknight33 napisał/a:

Nie jestem za brutalnością policji, ale jak nie chcesz ryzykować dostać kopa to stój k***a grzecznie obok, a nie się wpie**alasz na 3 typów z nadzieją, że ci nie zajebią bo jesteś stara.



k***a bando kretynów gdyby wasz rząd rujnował wam życie tak jak rzad Rosyjski zrujnował życie własnych obywateli to byście wychodzili na ulicę mając nawet i 100 lat.A nie, sorry.Byscie siedzieli w necie i wyszczekiwali te swoje pie**olenie.