18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kabriolet

Henboh • 2022-02-14, 18:40
Nie do końca udana konwersja.


Spoiler dla mniej spostrzegawczych:
spoiler

DarioLee

2022-02-14, 18:42
Wow ze Škoday Felicia zrobili Tico xD

lokal.szczecin

2022-02-14, 19:04
Dzięki za spoiler bo bym nie wiedzial o co chodzi!

Henboh

2022-02-14, 19:21
lokal.szczecin napisał/a:

Dzięki za spoiler bo bym nie wiedzial o co chodzi!



Niby jesteś taki spostrzegawczy, ale napisu nad spoilerem nie zauważyłeś :homer:

dżonyłojlker

2022-02-14, 19:34
Ciekawe czy z tyłu siedział bombelek :szydera:

Juzwa

2022-02-14, 19:44
Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go k***a puszcza niech jedzie w p*zdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.

35i

2022-02-14, 19:46
parekselans napisał/a:

Ciekawe czy z tyłu siedział bombelek



Prędzej klient ubera.

Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go k***a puszcza niech jedzie w p*zdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Takie polactwo "skonam a nie puszczę".

UrlichUrwich

2022-02-14, 20:25
Był podobny wypadek z Volkswagenem Golfem, bodajże zielonym (może ktoś kojarzy - ja nie mogę znaleźć). Niska prędkość, gęsty ruch a debil postanowił wyprzedzać i tak sobie płynnie wracał na swój pas wciskając się między dwa auta a niestety nagrywający podobnie jak tu postanowił "nie odpuścić". Golf po lekkim trąceniu tylnego narożnika wpada w poślizg, wyjeżdża na pas przeciwny i dostaje potężnego strzała. Ofiara śmiertelna to 8letnie dziecko jadące z tyłu. Fakt, że rodzic debil (z tym niepotrzebnym wyprzedzaniem) ale co dziecko winne?
Ile punktów zyskał ten co nie chciał delikatnie zdjąć nogi z gazu? Co zrobi z tymi punktami?

viposz1

2022-02-14, 20:37
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go k***a puszcza niech jedzie w p*zdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



No i dobrze, wyeliminował jednego debila z dróg ; )

Ja bym mu tam piwo postawił ; )

sa...........el

2022-02-14, 21:40
UrlichUrwich napisał/a:

Był podobny wypadek z Volkswagenem Golfem, bodajże zielonym (może ktoś kojarzy - ja nie mogę znaleźć). Niska prędkość, gęsty ruch a debil postanowił wyprzedzać i tak sobie płynnie wracał na swój pas wciskając się między dwa auta a niestety nagrywający podobnie jak tu postanowił "nie odpuścić". Golf po lekkim trąceniu tylnego narożnika wpada w poślizg, wyjeżdża na pas przeciwny i dostaje potężnego strzała. Ofiara śmiertelna to 8letnie dziecko jadące z tyłu. Fakt, że rodzic debil (z tym niepotrzebnym wyprzedzaniem) ale co dziecko winne?
Ile punktów zyskał ten co nie chciał delikatnie zdjąć nogi z gazu? Co zrobi z tymi punktami?



Ojciec debil to i dziecko pewnie potem też, więc ch*j z nimi, następnym razem nie będzie odpie**alał tak na drodze.

mygyry

2022-02-14, 22:36
Toż to pickup

Tuco

2022-02-14, 23:06
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go k***a puszcza niech jedzie w p*zdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Gdybyś przyjrzał się uważniej, to byś zauważył, że były dwa bujnięcia od delikatnego potraktowania hamulców. To jełop w Skodzie dodał gazu, zamiast odpuścić.

Marcin360360

2022-02-14, 23:40
Wydatki się zdążaj sie przeważnie gdy na drodze spotyka się dwóch debili jak na tym nagraniu.

nebelwerfer

2022-02-14, 23:46
Juzwa napisał/a:

Zestaw debili.



bez kitu nie zauważyłem tego na początku ale faktycznie przyspieszył. Ciekawe czy miał potem wyrzuty sumienia, spociły się rączki. Zaczęło mocno uciskać w żołądku i odpływała krew z twarzy.


marcin2pac

2022-02-14, 23:51
Juzwa napisał/a:

Jak taki głąb chce nas wyprzedzić z prawej i przed nim jedzie inny, to się go k***a puszcza niech jedzie w p*zdu, a ten nagrywający jeszcze przyspieszył. Zestaw debili.



Jaki taki glab chce nas wyprzedzic to daje w p*zde i wyprzedza kogo chce ale siedzi grzecznie i czeka k***a