18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kabaret Obrony Demokracji

vonreinert • 2016-01-25, 16:42


Komentarz eMisjiTv: Emeryci i renciści chcą oglądać Lisa i Lewicką. Czekają na interwencję Brukseli, broniąc w międzyczasie wolności Internetu, a za wszystko płaci Ryszard Swetru.

Moja interpretacja: Gdyby raz jeszcze nasz kraj napadły Niemcy cała ta hołota z filmu odetchnęłaby z ulgą! A więc Targowica? Owszem, ale w wydaniu nowoczesnym, czyli... bezdennie głupim.

ramzes12

2016-01-25, 16:53
Ja pie**ole... uszy więdnął od tego pie**olenia starych ludzi. Najlepsze tłumaczenie babeczki: no nie było w telewizji takiej nagonki/awantury za czasów po więc z pis coś nie tak i ona tego nie czai (więc robi co w telewizji jej pokazują). Chociaż w cale się nie dziwie. Cały dzień przesiadują przed TV to chcąc nie chcąc się chłonie informacje. Powinni wymyślić ustrój gdzie "głąby" nie powinny mieć prawa głosu.


Selvanas

2016-01-25, 16:56
Za czasów PIS były mohery, ciekawe jak nazwą protestujących z KOD. Średnia wieku ta sama ...

AgentGrzesiek

2016-01-25, 17:06
maciekmidian napisał/a:

ciekawe jak nazwą protestujących z KOD. Średnia wieku ta sama ...



ja proponuję Zbowidy :-P

Miviel

2016-01-25, 17:07
AgentGrzesiek napisał/a:



ja proponuję Zbowidy :-P



A może klasycznie? "Tępe ch*je"

Lukrecja133

2016-01-25, 17:10
Jaka sp***olina umysłowa... :shock:

MaratHS

2016-01-25, 17:18
Antyki przedstawione na materiale tęsknią za komuną. Aby w Polsce zagościł dobrobyt starsze pokolenie musi wymrzeć... a dokładniej socjaliści muszą wymrzeć. Tak jak kiedyś Pan Korwin-Mikke słusznie zauważył, że nowe poglądy nie są wybierane dlatego, że są słuszne, ale dlatego, że zwolennicy starych wymierają.

ajatojlach

2016-01-25, 17:33
Normalnie jak pochód pierwszomajowy. Starym komuchom zachciało się demokracji ludowej, albo już od marksizmu mózgi wypaliło i granica głupoty i absurdu została przekroczona. Nie rozumiem też dlaczego oni "bronią demokracji", przecież pisdowniki zostali wybrani (o ile wybory nie były sfałszowane) przez większość obywateli, a oni się dziwią, że częściowe porządki robią. Widać to po starych ludziach, że wierzą w zasadę: "jak nie było w telewizji, to nie było w ogóle". Teraz cały czas swetru jest to się w p*zdach przewraca. Poza tym sądzę, że UE powinna zostać zniszczona.