18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już wkrótce na zachodzie

Ko...........ey • 2015-04-23, 16:53
Tymczasem w równoległym wszechświecie. :samoboj:

krzywycfx

2015-04-23, 17:05
ch*jowy ten twój równoległy wszechświat...

chocho

2015-04-23, 17:31
To nie równoległy wszechświat tylko Europa i nasze wnuki za 40 lat - smutne.

Lyck

2015-04-23, 18:11
Wk***ia mnie takie coś... niech ch*je nakręcą jak ci biali r*chają czarne dz**ki w afryce, sprzedają dragi, mordują, gwałcą i żyją pięknie nic nie robiąc na socialu.. wtedy można by było puścić....

RockyWood

2015-04-23, 19:49
zapomnieli że biali po paru latach nie zarzynaliby swojego chlebodawcy za to że nie wierzy w dżizusa...

bloodwar

2015-04-23, 21:26
Jakby wszyscy biali przenieśli się do Afryki a czarni do Europy to za 50 maks 70 lat w Europie by było tak jak teraz w Afryce a w Afryce tak jak w Europie. :) Przestańmy im płacić zasiłki, ci którzy chcą i mogą pracować zostaną a ci którzy nie chcą albo nie mogą niech sp***alają do siebie

premium122

2015-04-23, 23:32
To juz nawet nie jest smieszne.Nie od kiedy zdrajcy Polski z PO wyrazili zgode w parlamencie europejskim na przyjecie przez Polske uchodzcow.
Beda przydzielac ich procentowo a to znaczy ze przy wielkosci naszego kraju dowala nam ich spora ilosc.
Biorac pod uwage ze pracy w Polsce jest za malo dla Polakow nasza imigracja sie zwiekszy.Powiekszy sie takze bezrobocie bo dla pracodawcow pewnie beda rozne ulgi jesli zatrudnia uchodzce.Zapewne bedzie mozna go zatrudniac na nizszych stawkach wiec place spadna.
Wiekszosc ichodzcow i tak pracowac nie bedzie wiec trzeba bedzie budowac dla nich osrodki a pozniej mieszkania i placic im jakis socjal.Z naszych podatkow.
Mimo to PO znow wygra wybory.

Karenz88

2015-04-24, 02:10
Filmik można uciąć i napisać że musieli uciekać z europy przed piaskowymi murzynami

ro...........24

2015-04-24, 08:29
Kukiz ładnie podsumował wczoraj . "ściągnijmy pierw 3 miliony polskich uchodźców "

oc...........an

2015-04-24, 13:40
k***a, oczywiście że tak powinno to wyglądać. Nic innego nie oczekuję od rządu Libii czy Maroka w sytuacji kiedy bez paszportu wpie**alam się do ich kraju bo u mnie było źle. I ich agresja ma podstawy, ponieważ zamiast uciekać z Londynu do Paryża popłynąłem aż do Maroka.

Jest ciężko u was w kraju? Rozumiem, nie jest to wasza wina. Ale skoro uciekacie to uciekajcie do sąsiadów, a nie k***a z Somalii płyniecie do Australii -_- Szczególnie, że emigracja do sąsiadów ma dużo sensu, ponieważ wasi sąsiedzi najczęściej znajdują się w tym samym kręgu kulturowym i wam łatwiej będzie się dostosować. A nie k***a, wpie**alacie się do kraju, w którym WSZYSTKO jest inne niż u was. Szczególnie, że nie od dziś wiadomo, że większość murzynów z przedmieść Paryża bardzo nie lubi mieszkać we Francji i chętnie wróciłoby do siebie, ale "trzymają" ich zasiłki i świadczenia. Odebrać zasiłki, szkołę i opiekę medyczną w imię Stalinowskiej zasady "kto nie pracuje ten nie je" i wtedy w Europie zostaliby tylko ludzie ambitni, którzy chcą coś osiągnąć. I już pal licho tych, co są bezrobotni od roku-dwóch ale szukają pracy. Mi chodzi głównie o to ścierwo co nie pracuje od kilku pokoleń. I chodzi mi nie tylko o murzynów i arabów, ale również i Europejczyków, którzy uważają, że coś im się należy.


PS: tak nawiasem, to nie wierzcie tym liczbom, że 100 000 w ostatni roku przyjechało do Włoch, bo owszem, przypłynęło, ale 30-50% dostaje negatywne rozpatrzenie swojej aplikacji i jest odsyłana z powrotem do domu. Wielu murzynów przypływa z stabilnych krajów po to, żeby pracować, więc zostają odsyłani z powrotem do siebie.

Szpadlolajzer

2015-04-24, 19:01
k***a, pośpieszyłem się z piwem i wrzuciłem to na główną...

surojak

2015-04-24, 19:02
No k***a co za porównania....

Elektronarzędzia - patyk zakończony kupą
Akwedukt - dziura wykopana piętą
Drapacze chmur - domki z kupy słonia
10 % przestępstw biali - 90% czarni

"Trzymajcie mnie bo mu zajebie"