18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już wiadomo który lepszy

Cyjanek • 2023-09-01, 13:12
Spiderman czy Superman? :fuck-off:


takamahi

2023-09-01, 15:12
No, Superman w przebraniu Spidermana wpie**olił Batmanowi w przebraniu Supermana, wszystko jasne.

chceszczynie

2023-09-01, 15:47
takamahi napisał/a:

No, Superman w przebraniu Spidermana wpie**olił Batmanowi w przebraniu Supermana, wszystko jasne.



ten co padł, to był raczej Batman przebrany za Supermana przebranego za Spidermana

Nazhir

2023-09-01, 16:01
Supermen powinien latać i strzelać laserami z oczu. Spiderma nie miałby żadnych szans. W jednym z odcinków, Supermen był równie szybki (albo i szybszy) jak światło (to byl chyba Superman III, gdzie człowiek w majtkach założonych na rajtuzy tak się rozpędził, że cofnął czas). Skoro więc Spermen jest szybszy od światła, to tym bardziej byłby szybszy od człowieka ugryzionego przez pająka.

A poza tym, na Człowieka-Pająka najskuteczniejszy jest Człowiek-Gazeta, albo Człowiek-Kapeć.

Higvam

2023-09-01, 16:31
pięść zaciśnięta na kryptonicie zawsze działa na tego gagatka

RobsoN

2023-09-01, 19:16
Nazhir napisał/a:

Supermen powinien latać i strzelać laserami z oczu. Spiderma nie miałby żadnych szans. W jednym z odcinków, Supermen był równie szybki (albo i szybszy) jak światło (to byl chyba Superman III, gdzie człowiek w majtkach założonych na rajtuzy tak się rozpędził, że cofnął czas). Skoro więc Spermen jest szybszy od światła, to tym bardziej byłby szybszy od człowieka ugryzionego przez pająka.
A poza tym, na Człowieka-Pająka najskuteczniejszy jest Człowiek-Gazeta, albo Człowiek-Kapeć.



Nie Spermen tylko Sperman. Zj***ł się ze zj***nego Star Trek-a i siedzi teraz w piwnicy i wirtualne piwa zbiera. Co Ty k***a Spermanowizji nie oglądasz !!!… i w sumie masz racje, bo gówniane filmy wstawia.

SirPEWLOK

2023-09-01, 21:03
Mnie bardziej ciekawi... Czemu spidermanowi w 11 sekundzie dorobiono włosy pod pachą...

mazga50

2023-09-02, 04:38
A mi pod ff nie odtwarza, a na operze i owszem? Ktoś coś?

Jarek_Wielki

2023-09-02, 08:22
mazga50 napisał/a:

A mi pod ff nie odtwarza, a na operze i owszem? Ktoś coś?



Opera dla pedałuf - dlatego odtwarza!