18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konował

2013-08-12, 12:40
No to jest k***a poniżej krytyki. Nie ma ch*ja ktoś ma w tym jakiś cel. Więcej spedalonych p*zdeczek. To mniej rodzin. A co za tym idzie brak dzieciaków. Jak k***a mogą być rajstopy męskie ??? Przecież to samo w sobie przeczy. Tak jak mokry ogień. Gdyby średniowieczny kwiat rycerstwa zobaczył to co się dzieje w Europie. Pewnie nawet ci co składali śluby milczenia. Jebnęli by się w łeb mówiąc do siebie JA pie**olE CO SIĘ k***A Z NAMI STAŁO. A wikingowie, barbarzyńcy i ludy dzikie przez miesiąc by chodziły naj***ne nie dowierzając to co zobaczyli. Chwile potem rozj***li by to wszystko w p*zdziec z Islamem na czele. A cały ten lewacko-unijny motłoch powiesiliby na pierwszym lepszym drzewie. Może w tedy zapanował by zdrowy rozsądek. Z rodowitymi przywódcami którzy się w tańcu nie pie**olą.

kimalo

2013-08-12, 13:04
Hej, a co z kalesonami w takim razie, co?

stopro123456

2013-08-12, 15:21
zypon napisał/a:

@upupup
stopro123456 ty kryptogeju ... nie jestem lewakiem, jestem libertarianinem a to zajebiście daleko od bycia lewakiem. To ty chcesz ludziom mówić jak mają żyć więc ty jesteś zdecydowanie bliżej bycia lewakiem :-D



Po pierwsze, to skoro jesteś libertarianinem to cały ch*j obchodziło by cię ta wrzuta tutaj, a po drugie, to nie mówię ludziom jak mają żyć, tylko jako jeden z wielu pokazuję jaka przyszłość nas czeka. Zmienienie j***nego kwadraciku w papierze wyborczym nic nam nie pomoże bo nam potrzebny jest przewrót, ale jeżeli w naszym pięknym kraju będziemy mieli ludzi twojego pokroju to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Także :idzwch*j: i nie wracaj ;)

Pącki

2013-08-12, 20:00
@up Dokładnie, powinni mendy sterylizować dla dobra kolejnych pokoleń

sebeks

2013-08-12, 20:11
tak dokładnie, niech wam politycy wmawiają, że to taki strzaszny problem a w ważnych sprawach niech was dalej r*chają w dupe, wszyscy :)

zypon

2013-08-12, 21:35
naprawdę uważacie, że jeśli homo dostaną równe prawa z innymi to nagle w społeczeństwie pojawi się więcej gejów ? naprawdę myślicie, że ludzie będą się mniej rozmnażać ? wy jesteście poj***ni... a ! i jesteście kryptogejami ! :)


zrozumcie debile: ilość geja na metr sześcienny ludzi jest niezmienny. Jakie prawa by nie dostali ... zawsze będzie ich tyle samo. Od zawsze odsetek jest ten sam.

Ludzie przestają się rozmnażać nie dlatego że homo mają więcej praw, a z przyczyn indywidualnych - bo wolą robić karierę, bo MYŚLĄ że nie mają środków (ci którzy naprawdę nie mają środków mnożą się jak króliki), bo nie lubią dzieci, bo są leniwi, bo im się pie**olić nie chce, bo mają pasję która im zajmuje całe życie. JA pie**olE co do tego mają pedały ! ?

xardas1988

2013-08-12, 23:14
zypon napisał/a:

naprawdę uważacie, że jeśli homo dostaną równe prawa z innymi to nagle w społeczeństwie pojawi się więcej gejów ? naprawdę myślicie, że ludzie będą się mniej rozmnażać ? wy jesteście poj***ni... a ! i jesteście kryptogejami ! :)


zrozumcie debile: ilość geja na metr sześcienny ludzi jest niezmienny. Jakie prawa by nie dostali ... zawsze będzie ich tyle samo. Od zawsze odsetek jest ten sam.

Ludzie przestają się rozmnażać nie dlatego że homo mają więcej praw, a z przyczyn indywidualnych - bo wolą robić karierę, bo MYŚLĄ że nie mają środków (ci którzy naprawdę nie mają środków mnożą się jak króliki), bo nie lubią dzieci, bo są leniwi, bo im się pie**olić nie chce, bo mają pasję która im zajmuje całe życie. JA pie**olE co do tego mają pedały ! ?



I tu się niestety mylisz. Jeżeli dzieci są wychowywane przez ... "tatę" i "tatę"... bo rodziną to tego nazwać nie można, to szanse na to, szanse na to, że stanie się homo, rosną sześciokrotnie w stosunku do ogółu społeczeństwa. Nawiasem, kilkakrotnie rosną też szanse na depresje, próby samobójcze i inne tego typu "osiągnięcia" multikulti.

Powyższe na podstawie badań profesorka z Texasu. Lobby gejowskie oczywiście pozwało go o jakąś 9 cyfrową sumę, ale obronił rzetelność statystyk i badań w ogólności.

zypon

2013-08-12, 23:51
xardas1988 napisał/a:



I tu się niestety mylisz. Jeżeli dzieci są wychowywane przez ... "tatę" i "tatę"... bo rodziną to tego nazwać nie można, to szanse na to, szanse na to, że stanie się homo, rosną sześciokrotnie w stosunku do ogółu społeczeństwa. Nawiasem, kilkakrotnie rosną też szanse na depresje, próby samobójcze i inne tego typu "osiągnięcia" multikulti.

Powyższe na podstawie badań profesorka z Texasu. Lobby gejowskie oczywiście pozwało go o jakąś 9 cyfrową sumę, ale obronił rzetelność statystyk i badań w ogólności.



"Powyższe na podstawie badań profesorka z Texasu" - brawo.
Ja się nie będę powoływał na "profesorka" z ameryki, powołam się na moją siostrę, która robi tylko śmieszny doktorat z psychologii (wiem, że nie dorasta "profesorkowi" z ameryki do pięt). Ją mianowicie przez te wszystkie lata uczyli, że orientacja seksualna (poza marginalnymi wyjątkami mającymi związek z molestowaniem seksualnym) jest cechą WRODZONĄ. I jest to zdanie nie jednego profesorka z teksasu, lecz ogromnej większości seksuologów i psychologów i można by rzec - dominujący pogląd w psychologii.
Tak notabene ... w rodzinach wielodzietnych gdzie chłopcy stanowią przewagę każde kolejne dziecko płci męskiej jest obciążone kilkukrotnie większym ryzykiem posiadania orientacji homoseksualnej - może zabrońmy rodzin wielodzietnych !?

A jeśli chodzi o samobójstwa i depresje to fakt ... zdarzają się częściej. A dlaczego ? Przez wrogość otoczenia wobec tych dzieci, nie przez to że ich rodzice to pedały.

to że profesorek się wybronił nic tak na prawdę nie znaczy... można zrobić badania statystyczne i w wynikach udowodnić kompletną bzdurę a to wszystko w zgodzie z zasadami metodologii
wszystko jest kwestią odpowiedniego dobrania próby i sprytnego opisu badania - tyle że środowisko naukowe widzi że to lipa

nie wiem do mnie bardziej przemawia ogromna większość świata nauki niż jakiś profesorek z teksasu - ale co ja tam wiem, na pewno jestem zindoktrynowany przez NWO i jaszczury z kosmosu

Pącki

2013-08-14, 20:01
zypon,
pie**olENIE
Rodzina to matka i ojciec, w Polsce dziecko z dwoma ojcami czy z dwoma matkami zostanie bardzo szybko zlinczowane i zaszczute przez rówieśników ;) Uwierz mi bardzo szybko znienawidziłoby swoich spedalonych rodziców w skrajnych przypadkach skończyło by swój żywot z żyletką w ręce.

xardas1988

2013-08-14, 22:41
zypon napisał/a:



"Powyższe na podstawie badań profesorka z Texasu" - brawo.
Ja się nie będę powoływał na "profesorka" z ameryki, powołam się na moją siostrę, która robi tylko śmieszny doktorat z psychologii (wiem, że nie dorasta "profesorkowi" z ameryki do pięt). Ją mianowicie przez te wszystkie lata uczyli, że orientacja seksualna (poza marginalnymi wyjątkami mającymi związek z molestowaniem seksualnym) jest cechą WRODZONĄ. I jest to zdanie nie jednego profesorka z teksasu, lecz ogromnej większości seksuologów i psychologów i można by rzec - dominujący pogląd w psychologii.
Tak notabene ... w rodzinach wielodzietnych gdzie chłopcy stanowią przewagę każde kolejne dziecko płci męskiej jest obciążone kilkukrotnie większym ryzykiem posiadania orientacji homoseksualnej - może zabrońmy rodzin wielodzietnych !?

A jeśli chodzi o samobójstwa i depresje to fakt ... zdarzają się częściej. A dlaczego ? Przez wrogość otoczenia wobec tych dzieci, nie przez to że ich rodzice to pedały.

to że profesorek się wybronił nic tak na prawdę nie znaczy... można zrobić badania statystyczne i w wynikach udowodnić kompletną bzdurę a to wszystko w zgodzie z zasadami metodologii
wszystko jest kwestią odpowiedniego dobrania próby i sprytnego opisu badania - tyle że środowisko naukowe widzi że to lipa

nie wiem do mnie bardziej przemawia ogromna większość świata nauki niż jakiś profesorek z teksasu - ale co ja tam wiem, na pewno jestem zindoktrynowany przez NWO i jaszczury z kosmosu



Cofnijmy się 30 lat wstecz, a to wszystko nie było takie oczywiste. Cofnijmy się 60 lat wstecz i tezy uznawane teraz za pewnik nie były przez owych uznanych profesorów uznawane za poważne.

Wracając do dnia dzisiejszego. Publikowanie tego typu badań wymaga nie lada odwagi i pewności ich poprawności. To nie Polska gdzie każdy pisze co mu się podoba, tylko USA, gdzie odpowiadasz za swoje słowa.


Dane ""profesorka": prof. Mark Regnerus z Uniwersytetu Texas w Austin.
Żebyś nie jęczał na niedobór źródeł. Czekam teraz na Twoje badania, bo chyba nie ograniczysz się do samych też i to jeszcze bliżej nie sprecyzowanych naukowców.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36178-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa

zypon

2013-08-15, 09:40
xardas1988 napisał/a:



Cofnijmy się 30 lat wstecz, a to wszystko nie było takie oczywiste. Cofnijmy się 60 lat wstecz i tezy uznawane teraz za pewnik nie były przez owych uznanych profesorów uznawane za poważne.

Wracając do dnia dzisiejszego. Publikowanie tego typu badań wymaga nie lada odwagi i pewności ich poprawności. To nie Polska gdzie każdy pisze co mu się podoba, tylko USA, gdzie odpowiadasz za swoje słowa.


Dane ""profesorka": prof. Mark Regnerus z Uniwersytetu Texas w Austin.
Żebyś nie jęczał na niedobór źródeł. Czekam teraz na Twoje badania, bo chyba nie ograniczysz się do samych też i to jeszcze bliżej nie sprecyzowanych naukowców.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36178-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa




A może cofnijmy się 1000 lat wstecz ?

Wysłałeś link do jakiegoś bardzo stronniczego artykułu (znajdującego się na konserwatywnym portalu) mówiącego bardzo krótko o badaniach jakiegoś naukowca (socjologa) wywodzącego się z kręgów konserwatywnych.

To ja również przesyłam linki... nie do artykułów (np z jakiś lewacki, czy konserwatywnych-jak ty) stronek a do publikacji PSYCHOLOGÓW, PSYCHOANALITYKÓW i PSYCHIATRÓW

http://www.psychology.org.au/Assets/Files/LGBT-Families-Lit-Review.pdf

http://www.apa.org/topics/sexuality/sorientation.pdf

http://www.apa.org/pi/lgbt/resources/parenting-full.pdf

http://www.apa.org/about/policy/parenting.aspx

http://pediatrics.aappublications.org/content/109/2/341.full.pdf

w skrócie: oto organizacje, które są zdania że dzici w rodzinach homo rozwijaja sie prawdidłowo: Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne, Amerykańska Akademia Pediatryczna, Kanadyjskie Towarzystwo Psychologiczne i American Academy of Child and Adolescent Psychiatry.

ale sorry... przecież powyższe organizacje na pewno mają dużo mniejsze pojęcie o tym temacie niż twój teksański profesorek ...