topic

już nie tylko obozy nasze

nowynick • 2019-02-15, 08:44
jeśli ten k***iszon przebywa w Polsce czemu jeszcze nie została aresztowana? Może jeden nagłośniony na cały świat proces dzinnikarki NBC z solidnym wyrokiem bez zawiasów by wylał kubeł zimnej wody na tych co zakłamują historię?Dla upośledzonych: ta blond małpa mówi, że żydzi w powstaniu walczyli przeciw polskiemu nazizmowi

poligon6

2019-02-15, 08:48
To Żydówka ze zmienionym nazwiskiem, a tatus udziela sie w synagodze. Co mogła ta bladź powiedzieć.?

I całe to pie**olenie o Holokauscie ma na celu wypłate odszkodowań. Wyssali juz niemiaszków, prywatne firmy i banki, ale została jeszcze dziewicza Europa środkowa, gdzie ludzie juz troche sie upaśli i mozna zacząć ich strzyc.

xiro

2019-02-15, 08:53
ch*j im w dupe

Ronoaro

2019-02-15, 09:08
Szekle muszą się zgadzać, takie miękkie naciski na polski rząd i polskie społeczeństwo są wszystkim co Izrael i USA mogą aktualnie zrobić. Żydzi wiedzą, że ich żądania są niemożliwe do zrealizowania, nie mają ani podstawy prawnej, ani podstawy faktycznej. Gdyby mogli iść z tym do sądu to by już dawno poszli i odzyskali co ich- tak jak to robią do dziś tysiące spadkobierców mienia żydowskiego i gmin wyznaniowych. Aktualne żądania wypłaty to próba szantażu i oszustwa.

freaky

2019-02-15, 09:17
To skoordynkwana akcja propagandowa, w której współudział brali Natenjahu i żydowska prasa. Wczoraj ze wszystkich stron płynął identyczny przekaz. O co tu chodzi? O doprowadzenie do sytuacji, w której nawet największy wróg Izraela nie kiwnie palcem, gdy przyjdzie pora rozliczeń majątkowych. Mieliśmy szczyt zainicjowany przez kraj, który chce nas obrabować, przeciwko krajowi, który naturalnie walczy z tym pierwszym i dotąd miał dobre relacje z naszym. Szkoda, że reakcje polskiej dyplomacji na wrogie, chamskie i bezczelne gesty płynące ze strony Izraela, nie są równie błyskawiczne i radykalne, jak w przypadku Norwegii, której ambasadora natychmiast odwłołaliśmy.

Niezwyciężony

2019-02-15, 12:01
Wybraliście sobie żydów i się dziwicie że ciągną lachę izraelowi i hameryce :kawa: