18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już jest na tamtym świecie

Jesse.Pinkman • 2021-11-28, 19:08
Znaleziony przy granicy.

baronturbina

2021-11-28, 19:16
Przy granicy czego? Jessie więcej info proszę.

modoc

2021-11-28, 19:18
przy granicy absurdu :lol:

modoc

2021-11-28, 19:18
przy granicy absurdu :lol:

ququa

2021-11-28, 19:40
już puka do raju pełnego kozich dziewic ...w końcu tak ofiarnie walczył z niewiernymi na miedzy

sa...........el

2021-11-28, 20:06
A mógł się uczyć od tego co płynął 9 dni rzeką.

Jesse.Pinkman

2021-11-28, 20:28
baronturbina napisał/a:

Przy granicy czego? Jessie więcej info proszę.


Tu jest oryginalny opis, zapomniałem dodać:
Cytat:

Another migrant fount dead in the forests between Belarus-Poland border.
Belarus-Poland.

No end in sight for thousands of migrants and refugees who still remain stranded on the Belarus-Poland border.


Gandalf

2021-11-28, 21:17
satariel napisał/a:

A mógł się uczyć od tego co płynął 9 dni rzeką.



Zadławił się kukurydzą.

Budrys2000

2021-11-28, 22:15
Szkoda mi trochę tych ludzi.
Nie zasłużyli na taki los.
Ciemno, zimno, niebezpiecznie,
a oni muszą martwych imigrantów po lasach szukać.

Myxxer

2021-11-28, 22:48
baronturbina napisał/a:

Przy granicy czego? Jessie więcej info proszę.



Przy granicy życia i śmierci

dadar123

2021-11-28, 23:06
Jesse.Pinkman napisał/a:

Another migrant fount dead in the forests between Belarus-Poland border.
Belarus-Poland



Mało realne. Gość zbyt delikatnie ubrany, mundury (?) zbyt mało polskie. To jakieś gówno propagandowe

shoe5maker

2021-11-28, 23:09
Jakby od początku Jewropa dała do zrozumienia, że ni ch*ja ich tu nie wpuszczą, chyba by się nie pchali.

Mzimu

2021-11-29, 00:06
Budrys2000 napisał/a:

Szkoda mi trochę tych ludzi.
Nie zasłużyli na taki los.
Ciemno, zimno, niebezpiecznie,
a oni muszą martwych imigrantów po lasach szukać.



No tak, jakby się uczyli geografii, to by wiedzieli, że o tej porze roku i na tej szerokości geograficznej jest ciemno i zimno. A niebezpiecznie jest zwyczajnie dlatego, że ci ludzie je ze sobą przywlekli. Nikt normalny nie przechodzi granicy w lesie, tylko na przejściu granicznym., nawet ciapaty to wie. Jakby zbudowali prawdziwe państwo, a nie socjalistyczny gównostan, to by tego ich Afganistanu nikt nawet nie próbował atakować. Ale jak żyją w stadach i plemionach to niech się nie dziwią. Cyniczne, wiem, ale taka prawda: na pochyłe drzewo każda koza skacze.

Tak na moje oko to jest fake, więc się tak nie rozczulaj.

shoe5maker napisał/a:

Jakby od początku Jewropa dała do zrozumienia, że ni ch*ja ich tu nie wpuszczą, chyba by się nie pchali.



Oni zostali przewiezieni samolotami, a eskortowani do granicy pod białoruską bronią. Weż trochę się zorientuj, co tu się dzieje.

Aga2010

2021-11-29, 00:39
Każdy umrze Co w tym dziwnego

SupremeLeader

2021-11-29, 03:17
Mzimu napisał/a:

No tak, jakby się uczyli geografii, to by wiedzieli, że o tej porze roku i na tej szerokości geograficznej jest ciemno i zimno. A niebezpiecznie jest zwyczajnie dlatego, że ci ludzie je ze sobą przywlekli. Nikt normalny nie przechodzi granicy w lesie, tylko na przejściu granicznym., nawet ciapaty to wie. Jakby zbudowali prawdziwe państwo, a nie socjalistyczny gównostan, to by tego ich Afganistanu nikt nawet nie próbował atakować. Ale jak żyją w stadach i plemionach to niech się nie dziwią. Cyniczne, wiem, ale taka prawda: na pochyłe drzewo każda koza skacze.
Tak na moje oko to jest fake, więc się tak nie rozczulaj.



Weź tak na spokojnie jeszcze raz przeczytaj co napisał budrys, potem jeszcze raz i jeszcze raz aż w końcu złapiesz o co mu chodziło.